כל יום קורה משהו טוב. אני פה, רק להזכיר לכם, עם פעמון קטן ועדין, שגם היום קורה משהו טוב. גם היום מומלץ בחום לבחור את שמחת הלב שלכם. ככה, פשוט. אם אתם בטוב, תמשיכו, אם אתם לא בטוב, תראו את נקודת האור ותגדילו, תרחיבו. מזכירה לכם את החוק היקומי – מה שמתמקדים בו, מתרחב.

כווולן בהריון

כל יום קורה משהו טוב. מה שמתמקדים בו, מתרחב. זוכרים את הזמן שאתם בהריון ופתאום נראה שכוווולם בהריון? או כשקניתם רכב אדום פתאום לכווווולם יש רכב אדום? זה הרעיון. זו ההמחשה של הרעיון. במה שאנחנו מתמקדים – מתרחב. פשוט. 

במה אתם בוחרים להתמקד.

כל יום קורה משהו טוב. מה שמתמקדים בו גדל ומתפתח. השאלה היא במה אתם בוחרים להתמקד. במה שיש ואתם רוצים להרחיב? במה שאין? בעצב? בכאב? בשמחה? ההבדל היחידי בין איש שמח לאיש עצוב, בין אדם שמתנהל בהוקרת תודה לבין מי שמסתובב מתוסכל וממורמר – זו זווית הראיה. ואת זווית הראיה, אפשר לשנות. תאמינו לי, אני מכירה זאת היטב, הייתי שם. הייתי בתחושת החוסר האינסופית, ראיתי את הגבות המורמות כשסיפרתי על מה שאין ועשיתי עבודה. למדתי שמה שאני מתמקדת בו מתרחב והבנתי שאני חייבת לשנות את זווית הראיה. כי מה שיש, לי וגם לכם זה כל כך הרבה. תפתחו את העיניים ותראו.
כל יום קורה משהו טוב. גלינג גלונג, אני פה בשביל להזכיר לכם את כל זה. כל יום, אהיה פה גם מחר! אוהבת אתכם, דליה.

מחפשת מתנת סוף שנה מיוחדת במינה? דברי איתי 052-2948487

השארת תגובה