כל יום קורה משהו טוב. מקבלת אותי כמו שאני זה המשפט שאם תגידו לעצמכן ותאמינו בו אני יודעת שאני את שלי כבר עשיתי. אני לא התקרחתי בזמן סרטן אבל השיער שלי נהיה מדובלל ובלתי ברור עד שיום אחד חברה אמרה לי – דליה, לכי לספר. והספר שמאז אינו הספר שלי – אמר לי השיער שלך כבר לא יחזור להיות. חזר, גם חזר. לא עברתי כימו אלה חומר ביולוגי שטירף לי את החיים ושיגע אותי.
אני רואה אתכן, מתקרחות. משלימות. ואני אוהבת אתכן עוד יותר. מחבקת אתכן מעומק הלב שלי. זה יעבור. הכל יעבור. אני נשבעת.

כל יום קורה משהו טוב. אהובות ליבי באשר אתן. עם איזו צרה שעל ראשכן. באיזו מצוקה שאתן עוברות. כמה קשה לכן עכשיו. זיכרו. שאתן לא לבד בעולם ושקודם כל לפני הכל יש לכן, אתכן. על כן ברגע הזה התפקיד הראשי שלכן זה לאהוב מכל הלב, אתכן. כי את מקבלת אותך, כמו שאת. בדיוק. 
מקבלת אותי כמו שאני זו את. שיודעת. 
שבשקט בשקט, בקצה של היום את יודעת. שאת לא מושלמת. הי, מי צריך להיות מושלם? את מחייכת. את משחררת. מסתכלת על עצמך. קמט קטן. משקל עודף? רזה מדי? הי, זה לא באמת משנה. כי עכשיו, את מקבלת. אותך כמו שאת. איך שאני אוהבת אותך. הללויה. 
להזמנת התמונה של מקבלת אותי כמו שאני, ליחצי כאן

~~~~~~~~~~~

מתנה נפלאה לאישה

מתנה נפלאה לאישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה לאישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

השארת תגובה