כל יום קורה משהו טוב. גם היום. כי את, את קוסמת את יודעת לחולל קסמים ולחולל דברים טובים. לפעמים במלוא תשומת הלב ולפעמים בלי שאת שמה לב, זה פשוט קורה לך. את קוסמת ומחוללת טוב. הללויה.

קסמים וניסים

כל יום קורה משהו טוב. קסמים וניסים נשמעים כאילו הם שייכים לזמנים וימים אחרים. קסמים? קוסמת. אני? אולי תשאלי. כן, בטח את קוסמת, את עוד לא יודעת את זה? את קוסמת. קוסמת חיה בתוכך ומחוללת יחד איתך קסמים, ניסים ודברים טובים. תזרמי איתי. בישלת משהו טעים לאחרונה? יצרת קסם. חיבקת מישהו, כככה חזק ובעוצמה? יצרת קסם. אמרת תודה לנהג האוטובוס. יצרת קסם. קסמים זה לא באמת הוקוס פוקוס יש שפן בכובע. כל יום קורה משהו טוב. קסם הוא אותו דבר קטן וטוב שכל אחת מאיתנו יודעת לחולל. לפזר אהבה, שמחה, הזנה. לחולל טוב. כאדם, כאיש מקצוע. כשאת מחליטה להיות קוסמת, את פשוט, כזו.

יכולת הקסם היא אינסופית

כל יום קורה משהו טוב. ברגע שאת מבינה את היכולת שלך להיות קוסמת ולחולל טוב, את מתחברת לעשיה שלך מזווית חדשה. אם את מנקה בתים, את מחוללת קסם אדיר של נקיון. אם את עו"ד ועוזרת לאדם לפתור דילמה, חוללת קסם. את רופאה? את קוסמת. את גנננת? את קוסמת. את מעצבת? את קוסמת. ברגע שאת מחליטה שאת קוסמת, את פשוט כזו. פתאום העשיה שלך, לכאורה אפורה, לכאורה משעממת הופכת לנס, נוצרת כקסם. כל יום קורה משהו טוב.
אם תרצי את התמונה לנגד עינייך, שתזכיר לך שאת קוסמת, את מוזמנת להזמין, כאן

 

השארת תגובה