כל יום קורה משהו טוב. חֲכָמָה – זו החָכְמָה של הלב שלי זו את שבלבך ידע עמוק וחכמתך אין לה גבולות. זו את שהחכמה שלך מידית וזמינה עבורך. החכמה שלך מאפשרת לך לדעת את כל מה שאת צריכה. זו האמת הצרופה שלך, שכשאת מקשיבה לה את נזכרת בך ומתקרבת אלייך.

 

החכמה של הלב

כל יום קורה משהו טוב. יש לך לב, יש לך שכל (Mind). בכל חלק כזה יש חכמה. ב Mind יש חכמה שרכשנו, ידע. בל יש לנו את החכמה הקדומה, האינטואיציה, הידע המזוקק של החיים. החכמה הרגשית, האינטואיטיבית, החברתית. זו חכמה מזוקקת, אותנטית, עצמאית. האם את מסכימה להקשיב לה?

אנחנו חיים בעידן של הלב. ההיגיון מאבד מהעצמה שלו לטוב חכמת הלב האינטואיטיבית, הקדומה. זו שמבינה שהחיים הם מסע מרתק ומשמח, מסע של הגשמה ואהבה. על כן כשאת לא מקשיבה לחכמת הלב שלך את חווה תסכול ואי הלימה בינך ובינך. פער בין מי שאת רוצה להיות, איך שאת רוצה לחוות את החיים לבין מי שאת בפועל.
כל יום קורה משהו טוב. חכמת הלב שלך מכילה את כל התשובות כולן. חכמת הלב שלך יודעת להתחבר לחכמה קדומה, חכמה עכשווית ולהגיע עבורך לחכמה המיוחדת שלך. אם אינך רגילה להקשיב לחכמת הלב שלך, תרגלי מדיטציה ושקט. החכמה נמצאת ופועמת, את פשוט לא רגילה להקשיב לה. שבי, תיצרי שקט ותאמיני לתשובה שמגיעה.

כל יום קורה משהו טוב. מגיע לך לחיות טוב. מגיע לך להיות מחוברת אל עצמך בעומק עומקו של הלב. את ראויה לקום בבוקר ולשמוח. להתחיל את יומך עם לב פתוח. לנהל מערכות יחסים משובחות ולחיות את חייך במלואם. את ראויה להיות משמעותית, משפיעה ונוכחת. את והלב שלך יודעים את זה. לך וללב שלך יש את החכמה הנדרשת כדי לבצע את זה.
כל יום קורה משהו טוב. חכמת הלב שלך, יש בה את כל הסודות שאת רוצה לדעת. לכי, תקשיבי, תשמעי, תלמדי ובסוף, תחזרי אל הלב שלך כי הוא ורק הוא יתן לך את התשובה הנכונה. 

מתנה נפלאה ליום האישה

את מחפשת מתנה נפלאה ליום האישה? יש לי מה להציע לך!
לכבוד החג הנפלא בו אנחנו מעצימות וחוגגות את העצמה הנשית, את היותנו נשים מצליחות, משפיעות, משגשגות. מתנה נפלאה ליום האישה. כל הפרטים כאן כל יום קורה משהו טוב. נתראה, גם מחר.

השארת תגובה