כל יום קורה משהו טוב. סומכת, משחררת ומודה היא אחת הדמויות האהובות עלי ביותר מסדרת עוצמת הנשים, כ 70 דמויות נשיות שמביאות איתן תכונות בעלות עצמה שנוכחות בכולנו. סומכת היא תכונה כל כך חשובה לחיים טובים ושלמים, חיי מימוש ושמחה. מי מאיתנו לא רוצה חיים שמחים, פשוטים, חיים בהם אנחנו יודעים שיש לנו על מי ומה לסמוך. לשחרר. להודות. הודיה היא ההנכחה של הרגע למציאות יומיומית. כל יום, קורה משהו טוב.

להגיע לרגע הזה

כל יום קורה משהו טוב. במהלך החיים שלנו אנחנו מפתחות את מנגנון האשליה – מנגנון השליטה. נראה לנו שזה המנגנון הטוב מכולם, שמאפשר לנו לחיות, להיות ולהגשים. למען האמת מנגנון השליטה הוא המנגנון הקשוח מכולם שבאופן סימבולי חונק אותנו ומייצר תת מנגנונים כמו אכזבה, קשיחות, תסכול. אנחנו חושבות שלאבד שליטה זה סוף העולם בעוד שלאבד שליטה, זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לנו. כשאנחנו מאבדות שליטה היקום מקבל אות וסימן שהתפנה פה מקום, שהוא יכול לעבוד איתנו ובשבילנו. לאט לאט, בהתחלה בהיסוס ואחר כך בביטחון אנחנו סומכות. משחררות. לומדות להנות מהדרך החדשה שלנו. להקשיב לסימנים. אני זוכרת את הדרך שלי, את הזמן בו הסכמתי לסמוך, לשחרר ולהנות. אלו רגעים מכוננים. ממש הרגשתי שהתודעה שלי מחבקת אותי משמחה. שכל חוויית חיי משתנה. מאז בכל פעם שאני בקושי ובהתלבטות אני מזכירה לעצמי לסמוך, לשחרר ולהודות. לא מפסיקה להודות על הדפוס החדש הזה שנכנס לחיי ושינה אותם, ממש, מהקצה אל הקצה.

כל יום קורה משהו ברוב. סומכת. משחררת. נהנית זו את שמבינה שאת לא לבד בעולם. שיש כאן חכמה שהיא גדולה ממך, גדולה ממני, גדולה מכולנו. את לומדת לסמוך, את סומכת ומשחררת ומתפנה להנות מהדרך, מהתהליך, מהתוצאה. כמה זה טוב. הללויה. את סומכת שהתמונה רחבה וגדולה ממה שאת רואה, את סומכת שטובתך העליונה היא תמיד החשובה ביותר ואת סומכת. עלייך, על הדרך, על ההדרכה, על האהבה הגדולה ששוררת סביב. את משחררת ויודעת שכאן, בדיוק במקום הזה זה המקום הכי טוב בשבילך!

תנסי אותה. תנסי את סומכת. תרשי לעצמך לסמוך. בהתחלה בסיטואציות קטנות ושוליות ואחר כך בסוגיות גדולות. תסמכי, גם כשאת חורקת שיניים וזה כל כך קשה לך. את סומכת. נושמת. משחררת. נושמת. ונהנית. בטח נושמת. תנסי ותחדשי. תנסי ותהני. תנסי ולא תוותרי לעצמך יותר לעולם.
—-

כשאת רוצה להעצים את "סומכת" את מוזמנת להזמין את התמונה, כאן ולהניח אותה מולך לזכור ולהעצים את ה"סומכת", שאת.
תודה. יום נפלא. ניפגש גם מחר.

השארת תגובה