כל יום קורה משהו טוב. לאט לאט אנחנו ממשיכים הלאה. לא חוזרים לשגרה
כי כלום כבר לא כמו שהיה. אנחנו רק מתחילים לראות ולהרגיש את השינוי וההשתנות. אין לי מושג איך עוברים את כל זה בלי הרוח המיטיבה שנושבת ומזכירה לכולנו שהכל, אבל הכל, לטובה. הרוח הטובה היא נדיבה והיא מבקשת ממני להביא אלייך כלים פשוטים ויומיומיים שתוכלי להשתמש בהם ולהיטיב את יומך. כך אני עושה. בכל בוקר את מוזמנת להצטרף אלי לפייסבוק שלי, כאן (את עושה לייק ואת איתי) ולקבל את כלי העבודה הרוחניים שעוזרים לך וגם לי לבחור בשגרה מיטיבה. 
אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו יוצרים את שגרה טובה ומיטיבה.
היום, אנחנו מפזרים אהבה.

אהבה. פשוט, אהבה

כל יום קורה משהו טוב. צירפתי לך לכאן (את מוזמנת להדפיס או להוריד כקובץ לטלפון או למחשב) את המשפך של האהבה. שימי לך אותו במקום זמין -בטלפון, או בנרתיק ובכל פעם שתיתקלי בקושי – מכל סוג שהוא – תפזרי עליו אהבה. תקשיבי, אין פג תוקף לאהבה. היא לעולם לא נגמרת וההפך, ככל שמשתמשים בה יותר כך היא מתרבה. את מפזרת אהבה ומגנה על עצמך מכל מכשול בדרך שלך אלייך ולשגרה הברוכה שלך, זו שכבר בחרת אתמול. 

מפזרת אהבה

כשאני אומרת מפזרת אהבה על הכל, אני מתכוונת לזה. ראית מישהו שמעצבן אותך – שפריץ של אהבה. חשבת מחשבה רעה. משפריצה אהבה. רשות המיסים לא מאשרים לך מענק? תפזרי אהבה. עלייך, על האתר שלהם, על הכסף. תפזרי אהבה. תפזרי אהבה לכל אירוע שמלחיץ, שמקטין, שמכאיב. תפזרי אהבה כי כשאת מפזרת אהבה את מקבלת ממנה פי כמה וכמה.
—-
כל יום קורה משהו טוב. כן, זה משחק. משחק שאולי תחשבי שהוא קצת מטופש ואת צודקת. בדיוק בגלל זה את משחקת איתו ומרגישה ילדותית, קלילה ומאוהבת. 
אמרתי לך שהרוח הטובה מבקשת ממני להביא אלייך כלים פשוטים ויומיומיים שתוכלי להשתמש בהם ולהיטיב את יומך. כך אני עושה. בכל בוקר את מוזמנת להצטרף אלי לפייסבוק שלי, כאן (את עושה לייק ואת איתי) ולקבל את כלי העבודה הרוחניים שעוזרים לך וגם לי לבחור בשגרה מיטיבה. 
אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו יוצרים את שגרה טובה ומיטיבה. 
הללויה!
את מוזמנת לשתף אותי – באיזה רגע היה לך הכי קשה ומיטיב לפזר אהבה?
שתפי כאן או בדף הפייסבוק שלי.
נתראה, גם מחר.
—-
אנחנו לא חוזרים לשגרה, אנחנו יוצרים שגרה חדשה. מזמינה אתכם לקרוא, להתעמק ולאפשר למילים לחלחל וליצור את השינוי שאתן רוצים, בשבילכם. כל הפוסטים, כאן
זמן לבחירה | זמן לאהבה | זמן לשמחה | זמן לתודה | שפענתינה | יצירה | התבוננות – חיים הוליסטיים | חכמה הדרך מההולכים בה | מילים מעצימות לתזכורת

השארת תגובה