כל יום קורה משהו טוב. לאט לאט אנחנו ממשיכים הלאה. לא חוזרים לשגרה
כי כלום כבר לא כמו שהיה. אנחנו רק מתחילים לראות ולהרגיש את השינוי וההשתנות. אין לי מושג איך עוברים את כל זה בלי הרוח המיטיבה שנושבת ומזכירה לכולנו שהכל, אבל הכל, לטובה. הרוח הטובה היא נדיבה והיא מבקשת ממני להביא אלייך כלים פשוטים ויומיומיים שתוכלי להשתמש בהם ולהיטיב את יומך. כך אני עושה. בכל בוקר את מוזמנת להצטרף אלי לפייסבוק שלי, כאן (את עושה לייק ואת איתי) ולקבל את כלי העבודה הרוחניים שעוזרים לך וגם לי לבחור בשגרה מיטיבה. 
אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו יוצרים את שגרה טובה ומיטיבה.

חוזרים לשגרה - בוחרים בשגרה.

כל יום קורה משהו טוב. עברנו ימים מיוחדים, לחלקנו הם היו נפלאים, לחלקנו נוראיים לחלקנו גם וגם. מה שבטוח הוא, שכולנו עברנו משהו. היה טוב לתפארת, היה רע לתפארת אבל אחורה אנחנו לא רוצים לחזור. האמת, שגם אם אנחנו רוצים לחזור אחורה, אי אפשר. כי הכל כבר שונה. הרוח מנשבת אחרת. הדבר היחיד שאת ואני יכולות לעשות זה להמשיך קדימה. מהנקודה הזו. טוב לנו, רע לנו. זה לא משנה לעובדה שמכאן, ממשיכים הלאה.
כל יום קורה משהו טוב. הרוח המנשבת מבהירה שזה זמן של שינוי. השינוי קורה, נרצה או לא. השינוי קרה. כל אחת והשינוי שלה. זו התרחשות מאד ציבורית והתרחשות מאד פרטית. אני מאד מתרגשת להיות בתקופה הזו. פוגשת אנשים שאומרים לי – רק לא לחזור לאיך שהיינו לפני. אז לאן אני שואלת. לא ברור הם אומרים לי. זה הרגע להבהיר. לבחור את השגרה הרצויה.

עברת פעם משבר?

כל יום קורה משהו טוב. עברת פעם משבר? נשברת לרסיסים פעם? הרגשת שהכל אבוד? שאת באמת לא יודעת מה לעשות עכשיו? אני עברתי. הכל קרס לי ובי ומסביבי וברגע אחרי שהבנתי שהכל קורס הבנתי מה התפקיד שלי בכל הכאוס הזה. הבנתי שאני לוקחת את המושכות ומנהיגה את החיים שלי למקום הנכון עבורי ועבור בני משפחתי. חוזרת לשגרה טובה. בוחרת.

בחרתי.

פשוט בחרתי. בלחש, בהרבה כאב, אמרתי: אני רוצה חיים טובים. בחרתי בי, ביופי, בשגשוג, באהבה, ביציבות, בחברים, במשפחה. בחרתי את כל מה שבעיני ובשבילי מרכיב את המונח: חיים טובים. בחרתי קלות, בחרתי אפשרות, בחרתי התפתחות. בחרתי, ומדי פעם בדקתי ועודני בודקת – מה זה "חיים טובים" בשבילי. בחרתי וחלפו השנים. יום אחד התיישבתי ואמרתי לעצמי – וואללה, השגתי. יש לי חיים טובים. כפי שאני מבינה אותם, כמובן. עבורך, חיים טובים זה משהו אחר. או לא. 

אני לא שוכחת את הרגע הזה

כל יום קורה משהו טוב. את לא חוזרת לשגרה. את יוצרת שגרה. אולי היא תהיה דומה לשגרה הקודמת, אולי תהיה שונה. אולי תשני דברים ואולי בכלל לא. מה שבטוח הוא שאת השגרה החדשה, את בוחרת. את מנהיגה את השגרה החדשה שלך. 
אין צורך להבהל.
את לא צריכה לדעת כרגע את הפרטי פרטים. רק תחליטי בכללי. תהיי טובה אל עצמך, תבחרי. אל תדאגי ואין צורך להילחץ. במהלך החיים יש הרבה הזדמנויות לשנות, לשפר, לטעות, לבחור שוב. עכשיו פשוט תעצמי עיניים רגע, תחבקי את עצמך חיבוק גדול של הלב ותבחרי. משהו אחד שיהווה את הכיוון הכללי שאת הולכת אליו. תבחרי בך ובשגרה החדשה שלך. הרוח מקשיבה והיא יודעת לכוון אותך להגשמה.
כל יום קורה משהו טוב. יום אחד, כמה שנים אחרי השבר ההוא ישבתי והסתכלתי ואמרתי לעצמי. וואללה, יש לי חיים טובים. בדיוק כמו שרציתי. אני לא רוצה להסביר, לפרש, לתת לך את כל המידע והידע. אני לא רוצה עכשיו להסביר לך שמילים מגשימות ומוגשמות. אני רק רוצה שהיום, תאהבי את עצמך מספיק כדי לבחור, את השגרה החדשה שלך. אולי זה לא יקרה מיד, יכול להיות שלדברים ייקח זמן להתרחש. אבל את תדעי, שבחרת.

בחירה נעימה ורכה

את מוזמנת לשתף כאן את הבחירה שלך. השיתוף מנכיח ומקבע את הבחירה שלך. זהו צעד ראשון ומשמעותי בשגרה החדשה שלך. הללויה ותודה. 
תודה שהיית כאן, ניפגש גם מחר. 

אנחנו לא חוזרים לשגרה, אנחנו יוצרים שגרה חדשה. מזמינה אתכם לקרוא, להתעמק ולאפשר למילים לחלחל וליצור את השינוי שאתן רוצים, בשבילכם. כל הפוסטים, כאן
זמן לבחירה | זמן לאהבה | זמן לשמחה | זמן לתודה | שפע| נתינה | יצירה | התבוננות – חיים הוליסטיים | חכמה הדרך מההולכים בה | מילים מעצימות לתזכורת

השארת תגובה