כל יום קורה משהו טוב. בחיבור האחרון שלי אל הדרכה הגבוהה שלי הם הציעו לי לשקול לעסוק (גם) בתקשור. לאפשר לאנשים לקבל ממני מסרים לדיוק החיים שלהם. אני הסכמתי  וכך אעשה, בזמן הקרוב אוסיף לסל המוצרים שלי תקשור, זה יהיה תקשור מיוחד, תקשור יומולדת. כשתקני אצלי מתנה לחברה, את תמסרי לי את פרטים בסיסיים עליה ואני אעביר לה מסר יומולדת חגיגי.

בנוסף, הסכמתי להכניס לתכנים של הבלוג – כל יום קורה משהו טוב – תקשור שבועי. והנה, הוא לפנינו. אני כותבת אותו תוך כדי הקבלה שלו, כתיבה רציפה וחוזרת רק לבדוק ולעשות הגהה שלא טעיתי בכתיבה. למעשה אני מעבירה את התקשור כמו שהגיע אלי. התקשור מכוון לנשים אך מתאים לכל מי שרוצה לשמוע, לקבל מסרים ולהתפתח.

אני כבר מתקשרת יותר מ 10 שנים, חיה בחיבור תמידי עם ההדרכה. 

 

תקשור שבועי מועבר באמצעות דליה, תודה

נשים מעולות, כמה מרגש שאתן קוראות את המילים שלנו. אין זה משנה אם קיבלתן אותן – את המילים מיד כשנאמרו או נקלעתם אליהן זמן מה אחרי. זה תמיד הזמן הנכון לקבל מסר בריאתי נשמתי אליכן, בנות אנוש יקרות. אתן כאן כי אתן כבר מבינות שהחיים האלה כבנות אנוש על האדמה שלכן בעולם שלכן הן חיים של משמעות ומהות. הבנתן כבר – ואולי אתן מחפשות את הדרך לצעוד בשמחה, לחולל אהבה והגשמה.

רובכן, כך אנחנו רואים זאת מכאן כבר חיות בגלגול הזה כמה עשרות שנים וכבר יודעות שמסע החיים הוא מסע עמוק של ריפוי ובחירה. אתן כבר מבינות שמטרת החיים הגבוהה היא פשטות איכותית. חלקכן אולי כבר מבינות ומכירות את הקשר ביננו לביניכן ולמעטות מכן זה עדיין לא ממש ברור. ולכבודכן נחזור ונסביר שאנחנו נשמות, שכבר חיו לא מעט פעמים על האדמה הזו של כדור הארץ, בגלגולים שונים ועכשיו אנחנו במנוחה אך שומרות על קשר. כי הקשר אתכן, נשות האדמה הוא קשר משמעותי לחיים פה, להווייה הזו, ביקום הרחב. בקשר הזה יש ניצוץ של אהבה אין סופי שקיים בכל אחת ואחת מכן. את ניצוץ האהבה הזה אנחנו מבקשים להגדיל, להרחיב ולהעצים.

הרעיון של הקשר ביננו – נקרא לנו הדרכה גבוהה לביניכן הוא רעיון פשוט. הקשר ביננו אינו קשר מורכב וברגע שאתן מסכימות ונפתחות לקשר שהוא קצת שונה ממה שאתן מכירות – נפתח בפניכן עולם חדש, מואר ומאיר. לשמחתנו הגדולה הקשר בין הנשמות ובין בני האדם, בין ההדרכה הגבוה לבין נשות האדמה הולך ומתרחב, מתעצם ויוצר שינוי בארץ הזו שלכן.

 

אנחנו פה רק כדי להיטיב.

הספרייה הגדולה של הידע האינסופי פתוחה בפני כל מי שרוצה לדעת, מי משמוכן לגעת. אתן רק צריכות להסכים ולרצות והדרך – האיך ייפתח ויגיע. אל תנסו להבין את מה שלא מובן כי זה כבר לא חשוב. תהיו במה שכן ברור.

נשים יקרות, אחרי כמה עשורים בגלגול הזה זה הזמן לבחור בשמחה של הלב. לחלקכן זה נשמע בלתי אפשרי וחלקכן מבינות שזה אפשרי כאן, עכשיו ומיד. לנו זה לא משנה. פשוט תבחרי. דמייני שיש לשמחה שלך מתג. תבחרי להדליק אותו ותני לשמחה לשטוף את כל הווייתך.

כן, פשוט וקל. תתרגלי. הכל אפשרי באופן פשוט וקל וזה הדבר הכי חשוב שאנחנו רוצים לבשר לך, מכאן. הכל אפשרי. גם אם כרגע את עוברת את התקופה הכי מאתגרת של חייך, אם את עוברת קושי וכאב. זכרי: הכל אפשרי, בקלות ובפשטות.
זכרי גם, שכשאת מסכימה לקבל עלייך את קלות החיים, את מאפשרת לכל מי שסביבך לבחור בחיים הטובים האלה, גם. אנשים פוגשים אותך ושואלים: במה השתנית ואת מספרת – הבנתי את קלות הקיום. הללויה.

ככה זה.

 

כל יום קורה משהו טוב. תודה שהקשבתן, נתראה בשבוע הבא, מבטיחים.

השארת תגובה