כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם עכשיו, דווקא עכשיו. המסע להרחבת התודעה הטובה מתרחש. יש האצה כי הזמן נגמר. במובן החיובי. הזמן הוא עכשיו. אם כבר יצאת למסע ההתפתחות והמודעות שלך, אם התחלת ולא המשכת, אם שמעת שמועות ולא העזת ואפילו אם את הולכת ותיקה בדרך – זה הזמן. הזמן הוא עכשיו למצוא את הכלים המתאימים לך להרחיב את התודעה הטובה. להיות בנוכחות טובה על אף ולמרות. זה לא מבחן או בדיקה. זו בחירה עמוקה שלך – להיות בטוב. כל מה שהכרנו נגמר ומתחיל עולם חדש. אף אחד לא באמת יודע מה יהיה, כמה יהיה. הדבר היחיד שאת צריכה זה לטפל בך. לאהוב אותך. לשמוח בחלקך וכל אלו כולם הן תחושות שמתרחשות עמוק, שם בפנים. בתיבה הקסומה הזו שקוראים לה, תודעה. 

תודעה היא ידיעה.

כל יום קורה משהו טוב. התודעה היא בסך הכל ידיעה. הכרות עמוקה שלנו עם עצמנו. ואז בחירה. את יכולה לדמיין את התודעה כקופסא שאת פותחת אותה, מתבוננת ובוחרת באיזה תחום את רוצה לעסוק.  בזמן הזה את יכולה להרשות לעצמך להתמודד עם כל תחום בחייך שמציק לך. מבטיחה. 
כל יום קורה משהו טוב. הרגע הזה הוא הדבר היחיד שבטוח. מעולם לא חוויתי רעידת אדמה אבל זו התחושה שחוויתי בתחילת תקופה הקורונה. האדמה שלי ושל כולנו רעדה. הגבינה של כולנו זזה אבל לא מסודר. של אחת זזה ימינה, של השניה שמאלה, של האחרת למעלה לשמיים. ובאמת, כמו שמלמדים אותי ואותך כבר שנים. מה שהיה, היה, מה שיהיה – מי יודע? יש רק עובדה חזקה, עוצמתית ובלתי נגמרת: הרגע הזה.

כוחו של הרגע הזה

כל יום קורה משהו טוב. איך את מרגישה עכשיו, ממש כרגע – זה מה שחשוב. אם את מרגישה טוב – הללויה ונפלא. אם את מרגישה לא טוב ואפילו רע – כנסי לקופסת התודעה, תבדקי מה מפריע לך ותחזרי. לרגע הזה. יש המון תכנים על הכוח של הרגע הזה. מספרו של אקרהט טול – כוחו של הרגע הזה ועד הבודהיזם ועוד. אני לא אתיימר לומר שאני מכירה את כל התפיסה הבודהיסטית אבל דבר אחד אני יודעת – שברגעי שבירה בשבועיים האחרונים, כשהרמתי את העיניים וראיתי סביבי משפחה, בן זוג, שפע, יצירה, שמיים, פריחה, סרט טוב הבנתי הבנה עמוקה את הכח של הרגע הזה. כי באמת אין לי מושג מה יהיה ולראשונה בחיי אין לי באמת צורך לדעת. מה היה לא כל כך חשוב לי כרגע רק דברים טובים שאני זוכרת לזכור. ומה שנשאר בעוצמה מרעידת לב זה הרגע הזה. עכשיו אני כותבת פוסט. זה הרגע הזה וממנו, בחיי, אני שואבת את כל האנרגיה הטובה שיש לעולם המשוגע הזה להציע לי. 
כל יום קורה משהו טוב. מזמינה אותך להצטרף אלי ולתת לרגע הזה להיות עבורך השראה ועוצמה. לתת לרגע הזה למלא אותך בכל הטוב שיש לרגע כזה לתת לך.
אם עוד לא קראת, ממליצה לך על הספר, כוחו של הרגע הזה אקרהט טול.
התודעה שלנו מתרחבת. צעד אחר צעד, יום אחרי יום. אנחנו ממשיכים לספור את הדברים הטובים שמתרחשים, מעצימים את הרגע הטוב הזה וממשיכים. תודה.

—-
את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.

איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy  

השארת תגובה