כל יום קורה משהו טוב. הודיה היא אחד מכלי העבודה הכי טובים שיש לשמירה על התודעה רחבה ושמחה. הודיה היא תדר, רטט ואנרגיה משובחת שמשנה את החיים. פשוט. ככל שאני בהודיה ככה אני מכירה את השפע ונוכחת בשפע. שפע שהוא כל העולם כולו – שפע של שמש, שפע של מזון, שפע של אהבה. כשאני בהודיה ובתודעת שפע, הכל אפשרי. ברוכה הבאה. את כאן, בכל יום קורה משהו טוב במסע אל התודעה הטובה שלנו. כי השמחה שלך והתודעה הטובה שלך אינה תלויה בדבר חוץ בהחלטה ובבחירה שלך. אני כאן כדי לעזור לך לתחזק אותך בשמחה והודיה, גם בימים מאתגרים מנשוא אלה. 

הודיה היא Must

כל יום קורה משהו טוב. במסע להרחבת התודעה, במסע לשמחה ובהבנה שאת ורק את אחראית לשמחת לבך – ההודיה היא Must have. חובה עלינו להיות בהודיה. אני יודעת שזו לא תקופה טובה לחובות. ואני מאד נזהרת ובוחרת את מילותיי שיהיו רכות ונעימות. ההודיה, היא חובה. היא תפיסת עולם שמשנה חיים. 
"על מה יש לי להודות". על הכל. על הכל, הכל הכל. המהדרין מודים לקשיים. המעבר לתודעה של הודיה היא רגע משנה חיים. אצלי, במסע שלי, בדרך שלי זה היה תהליך. עד שהתמסרתי, עד שהסכמתי. אבל עכשיו, עכשיו אין זמן ללאט. אז אם את רוצה להרחיב את התודעה שלך, אם את רוצה לנצל את הזמן הפנוי שנוצר לך להרחבת השמחה, אם קשה לך ואת מחפשת דרך להקל על עצמך. תתחילי להודות. או שתמשיכי. או תחזרי להודות. 

תכלס.

כל יום קורה משהו טוב. ברגעים קשים ובתקופות מאתגרות ובזמנים של הרחבת תודעה ובכלל, בכל זמן ומועד – קחי דף ורשמי בו תודות. 10 תודות, 20. 50. 100 תודה על הכל. תודה על השמיים, תודה על הרוח, תודה על המקרר שעובד, תודה על המקלחת , תודה על העגבנייה, תודה על. תפרטי עד הרזולוציות הכי זעירות ותראי איך השינוי מתחולל. פשוט, תגידי תודה. כל יום קורה משהו טוב. אל תוותרי לעצמך. תאמיני שאת יכולה. תאמיני בך אני איתך. כל יום, יום יום. 
—-

את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.

איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy  

השארת תגובה