מתי לאחרונה אמרת לעצמך, תודה? לך, את. אני ממש רוצה שלכי למראה עכשיו, תחייכי חיוך גדול ואמתי ותגידי לעצמך: תודה!  לך, לעצמך ולכל הווייתך. תגידי לעצמך תודה ותזכרי שבתוך ה"תודה" יש אהבה, שמחה וקבלה. כי הגיע הזמן שתאהבי את עצמך, שתודי לעצמך ותקבלי את עצמך. זה הרגע, עכשיו. להגיד תודה על הטוב, להוקיר תודה על הרע. גם אם את לא מתחברת, גם אם זה נשמע לך מטופש תעשי את עצמך. לכי, תגידי תודה. לך, לעצמך ולהווייתך. כל יום קורה משהו טוב.

 

כל יום קורה משהו טוב. להגיד 10 תודות לפחות בכל יום, לקום עם הודיה בבוקר או להוסיף אותה לבוקר זה תהליך מרפא בהרבה מתודולוגיות של העצמה וריפוי. בכנות, ניסיתי את השיטה הזו יותר מפעם אחת בחיי וזה עובד. תודה היא אנרגיה קסומה. כשאנחנו אומרים תודה אנחנו מדליקים את מתג התודה והנס מתרחש. מתבצע ריפוי. ממש ככה. להודות, להגיד תודה זו פעולה משנה חיים. הודיה זו פעולה. תגידו לעצמכם רגע בקול רם, תודה.  תנו למילה לשטוף את הנשמה, הרוח, הגוף והנפש. תודה לי. על מה תודו לעצכם? על כל דבר. תעצרו רגע ותגידו – תודה לעצמכם. חמש סיבות להגיד לעצמכם תודה. הנה שלי
תודה על ההסכמה לכתוב
תודה על קפה טעים בבוקר
תודה על הליכה נמרצת אתמול
תודה על האהבה בחיי
תודה על החברות שלי.
יכולתי להמשיך עוד ועוד. להגיד תודה זו פעילות מומלצת לאנשים שנמצאים במרה שחורה, בתודעה נמוכה או בשגרה ברוכה ורוצים להוסיף איכות גבוהה לחיים. בפשטות ובקלות. תגידו תודה ותרגיוש טוב יותר.  אנחנו רגילים להרבה מאמץ כדי לשפר את חיינו. תנסו. תתחילו את הבוקר כל יום ב 10 אמירות תודה. במחברת, בסמארטפון, בקול רם או בלחש. 40 ימים כאלה וכל העולם שלכם, כל העולם שלכם! משתנה.

כל יום קורה משהו טוב. בספרה הקסם בהוצאת כנרת מספרת רונדה בירן מחברת הספר "הסוד" על קסם שמתרחש כשאנחנו מודים. בספר היא ממש מעבירה אותנו בסדנה מעשית לאמירת תודה. קראתי, ביצעתי והלכתי עוד כמה קילומטרים בדרך שלי, במסע שלי. למדתי והפנמתי שלהגיד תודה – בפשטות, תודה לכל דבר כל הזמן כל יום – זה הרגל משנה חיים. להגיד תודה על משהו טוב, זה קל. להגיד תודה על אתגר וקושי – פחות מובן מאליו. בתכל'ס, זו פעולה משנה חיים. הגעתי לדואר הבוקר, תור גדול. אני נושמת. "תודה לתור הגדול" אני מתיישבת. פוגשת מכרה שמזמן לא פגשתי. מספיקה לעדכן בטלפון כמה דברים. נושמת ומתרכזת לטובת כמה משימות שיש לי. אם לא הייתי מודה לתור, מן הסתם הייתי יושבת נרגזת ועצבנית. תודה לתור, תודה לקושי, תודה לחיים. 

כל יום קורה משהו טוב. תודה זה ביטוי של הערכה, זו תקשורת, זו הודיה. אם את רוצה להרבות טוב בעולם, בפשטות, בקלות וללא מאמץ ניכר. תודו לעצמכם, תודו לסביבתכם, תודו לכל דבר. לואיז היי, באחת ממדיטציות הבוקר שלה אומרת – תודו למקרר שמחזיק לנו את המזון, תודו למכונית שלוקחת אתכם, למים בברז, לאוכל, לנעליים לרגליים שלוקחות אתכן. חודש של תודה והחיים שלכם משתנים. באמת.
כשאתם רוצים להגיד תודה לאחרים, אני כאן כדי לעזור לכם. המתנות של Dalia be happy מפזרות תודה באופן מיוחד. אתן מוזמנות להיכנס ולבחור, 
כאן
תודה לכן שאתן כאן. נתראה, גם מחר.

דליה