כל יום קורה משהו טוב. היום אני רוצה להזכיר לכם למה כדאי להגיד תודה. ברמה הכי בסיסית כשאת אומרת תודה, את מקבלת כל כך הרבה. אמירת תודה סדורה, יומיומית משנה תודעה, מעלה אנרגיה ועושה את השינוי הגדול ביותר שיש. זה מדהים, זה נפלא, זה קל, פשוט אפשרי ו..עובד! אל תוותרו על האפשרות הזו, פשוט, תצטרפו ותגידו – תודה תודה תודה!

כל יום קורה משהו טוב. תודה. קחו מחברת, קחו עט, תפתחו עמוד בסמארטפון, תקדישו לזה לא יותר מכמה רגעים. בבוקר, בערב, באמצע היום. הכי טוב להתמיד. אומרים ש 40 ימים זו עשיה שמשנה תודעה, מחווטת את המוח מחדש.
למי זה מתאים? לכל מי שמרגישה שהיא רוצה לשפר את איכות חייה. שהיא כבר לא רוצה להסתפק בפירורים של החיים. כל מי שמרגישה שהחיים, הם עכשיו והם חייבים להיות טובים. ללא קשר לאף גורם חיצוני משמעותי ככל שיהיה. כי עכשיו, ממש ברגע הזה, חייב להיות טוב. לא טוב, מצוין. עכשיו.

תודה היא תודעה חדשה. זו אנרגיה, זו זווית ראיה. נתבך נוסף באבני היסוד החדשות שאנחנו יוצרות לחיים שלנו. לחיים המהממים שלנו. למדנו לאסוף כל יום דברים טובים. עכשיו, בואו נגיד תודה. אל תנסו להבין איך זה עובד כי זה באמת לא משנה. הכי הכי מומלץ זה לקום בכל בוקר!! לפתוח מחברת או מחשב ולכתוב 1,20,30 תודות. בתקופות של רוח ירודה אני כותבת גם 100. מודים בספונטאניות על הכל. מודים על הברים הטובים, מודים על החולשות, מודים על האתגרים. מודים לעצמנו, מודים לאנשים הטובים שסביבנו מודים למי שאנחנו לא סובלים. מודים למכשירים החשמליים שסביבנו – אפשר לפרט זה כבר עוד מלא…מודים לטבע ומפרטים. תודה תודה תודה. תראו כשתתחילו שזה לא ייפסק. כשנותנים להודיה לשטוף הכל היא חולשת. כמו רוח טובה שמנשבת סביבכם.

כל יום קורה משהו טוב. בכוחך להוסיף טוב ועוד טוב ועוד טוב. להפוך את חייך לטובים, טובים מאד!! אני רוצה לשכנע את הסקפטיות, אני רוצה להזכיר למי שיודעת. שבי, אל תוותרי לעצמך. 30 תודה כל יום, 40 ימים. את תראי שזה לא גוזל ממך זמן ומשנה את החיים שלך. תנסי את זה בבית!

וכשאת רוצה לפזר שמחה, להגיד תודה ולהעביר את אהבת החיים שלך, הוקרת התודה שלך….את מוזמנת לקטלוג מתנות התודה של Dalia be happy לבחור, להזמין ולהודות.
ואנחנו, ניפגש גם מחר. באהבה ובהוקרת תודה אין קץ
דליה