כל יום קורה משהו טוב. ספורים מהסטודיו הוא מדור בו אני מספרת על התרחשויות שקורות פה, בסטודיו שלי. שנמצא כאן, שם ובכל מקום, זה מה שהטכנולוגיה מאפשרת לנו בעידן הזה. הסיפור מתחיל בשיחת טלפון. הי אני מדברת עם דליה? כן אני אומרת. נעים מאד, שמי ענת ואני מעצבת פנים ואדריכלית. נעים מאד אני אומרת. אני עוקבת אחלייך שנים (הרבה שיחות מתחילות ככה) ומחכה להזדמנות לשלב אותך בפרוייקטים שלי. אני מומחית לחללים ציבוריים והנה, הגיעה ההזדמנות. תודה אני אומרת, סקרנית לשמוע. 

קיבלנו פרוייקט מקסים ומאתגר. היא ממשיכה. פרוייקט של סטיילינג ורענון של מסדרונות בית חולים. מיד חשבתי עלייך. אני מתלהבת, ממש. מדמיינת את האנשים שמסתובבים במסדרונות בתי החולים – אותם גם אני מכירה היטב – מסתכלים על המילים הטובות, על הצבעים ויודעת שהאנרגיה תהיה טובה יותר. במקום שכל כך חשוב שתהיה לאדם אנרגיה טובה, אנרגיה של ריפוי. חלומות מתגשמים, הללויה. 
כל יום קורה משהו טוב. איזה כיף לי. אני אומרת. ומספרת לה. שמסדרונות בית חולים היו לי כבית בילדות בבאר שבע. כבת של רופא. וכשבגרתי תמיד חשבתי איך מוסיפים פה צבע, ושמחה, ואהבה. הנה יש לך הזדמנות היא אומרת. מעולה.

כל יום קורה משהו טוב. כמה ימים אחר כך נפגשנו ובנינו קונספטים שלמים. באזורים מסוימים מילים. באזורים אחרים ללא מילים. בכניסה מנדלת שמחת הלב גדולה, סרוגה. עיצבנו פינת יצירה מהממת ויצרתי ערכות יצירה לריפוי ורגיעה. את נהדרת בצבעים היא אומרת לי. תודה. אני מודה מעומק עומקו של לבי. המסדרונות חגיגיים, שמחים ומשרים אוריה טובה ונעימה. הללויה, תודה. איזה כיף שבאתי. היא אומרת. נכון, אני צוחקת.
סיפורים מהסטודיו. היה או לא היה? אם זה קרה בדמיון, זה כבר יקרה במציאות. אני כאן, לכל מסדרון ועניין. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר.

השארת תגובה