כל יום קורה משהו טוב. סיפורים מהסטודיו זה מדור שהבריק לי יום אחד אחרי שלקוחה נכנסה ודיברנו. היא ספרה לי את הסיפור שלה והשיחה התפתחה. את ממש יכולה לכתוב ספר על מה שקורה פה היא צחקה. אני אמרתי ספר לא בטוח אבל אני אספר. סיפורים מהסטודיו כאן, בכל יום קורה משהו טוב. 

כל יום קורה משהו טוב. בכל שנה לקראת יום האישה מתחילה קצת מהומה. כזו שאני אוהבת. לקוחות מגיעות, מזמינות. לצוותים, לכל הנשים.  לפעמים  נפתח דיון על היום הזה ועל המהות שלו. בעיני זה יום נפלא ומעולה שיש לנו את יום האישה. זו הזדמנות מעולה לתת, להעצים, לאהוב, להוקיר ולפזר השראה.

 

המנהלת המותשת

כל יום קורה משהו טוב. בזמן כזה היא הגיעה אלי. שבועיים לפני יום האישה. מנהלת בכירה. מאד. בדרך כלל מנהלות במעמדה לא מגיעות בעצמן. לא כי היא לא רוצה פשוט, אין לה זמן. אני גרה לא רחוק היא אמרה, הגעתי כדי לראות. להכין לך קפה אני שואלת. כוס תה, היא מבקשת. היא נראית עייפה, עמוסה, מוטרדת, קצת אפורה. כמה יפה אצלך היא אומרת. תודה, חייכתי. קצת מוטרדת מהבלאגן. מתיישבת. מדברות על הא ועל דא. מסתכלת סביבה.

כמה זמן כבר לא ישבתי ככה סתם, היא אומרת. לאט לאט היא מזדקפת. הצבע חוזר לפנים שלה. לוגמת את כוס התה בנינוחות. מה אני רוצה. היא צוחקת. חיים. אני שולפת לה את – מרוצה מהחיים שלי. היא מתגלגלת מצחוק. אני צוחקת יחד אתה, הצחוק שלה מדביק. את יודעת מה היא אומרת, אני מאד מרוצה מהחיים שלי רק הגזמתי. הגזמתי ועכשיו אני רוצה להאט קצת. קטן עלייך אני אומרת לה. תחליטי ותעשי.

כל יום קורה משהו טוב. היא מסתכלת סביבה. לפתע היא שוב המנהלת. בוחרת צ'יק צ'ק. תארזי לי את מחברות, תוסיפי מגנטים. למשרד תמונות וגם למרחב. לחברה שלי סלסלה ולאמא שלי יש יומולדת. מה ניקח לה? היא המצילה שלי. מחברת תודה. היא יושבת עוד קצת בנחת. אני אורזת. היא שותה את התה. רגע בזמן.

כל יום קורה משהו טוב. ככה זה אצלי בסטודיו. נשים, אנשים, מתנות, סיפורים. 

מתנה נפלאה ליום האישה

את מחפשת מתנה נפלאה ליום האישה? יש לי מה להציע לך!
לכבוד החג הנפלא בו אנחנו מעצימות וחוגגות את העצמה הנשית, את היותנו נשים מצליחות, משפיעות, משגשגות. מוזמנת, לכאן

 
השארת תגובה