כל יום קורה משהו טוב. זה מצב של תודעה. זו בחירה משמעותית, יומיומית שמשפיעה על איכות חיינו. הידיעה הפשוטה ש – כל יום קורה משהו טוב מאפשרת לנו לחיות בשמחה, בציפיה, למשהו הטוב שיקרה לנו. זה משחק במשחק החיים, בחירה בתדר אנרגטי חיובי, שמח. בחירה טובה כשאנחנו ילדים, נערים, בוגרים. כשאנחנו לבד או כשאנחנו בחברה. תאספו כל יום שלושה דברים טובים ובסוף שנה אחת יש לכם יותר מ 1000 דברים טובים. 1000. הללויה.

כל יום קורה משהו טוב.

אף פעם אני לא אפסיק לומר, לשכנע, לספר, להזכיר. שכל יום קורה משהו טוב. אני מאמינה בכל ליבי שאיכות חיים זו בחירה. כשפוגשת אותי קוראת נלהבת של הבלוג ואומרת לי – "תודה שאת מזכירה לי ש"כל יום קורה משהו טוב" אני מבינה שעשיתי את שלי. כי הידיעה הזו, היא בחירה. והבחירה הזו היא תודעה. כי להוסיף ברחבי הבית והחיים משפטים, מילים וחוויות שמזכירות את היופי של החיים, את פשטות החיים. זו בחירה. כל יום קורה משהו טוב. הללויה! 

מה אכפת לכם, שחקו איתנו את המשחק.

כל יום קורה משהו טוב זה בסופו של דבר, משחק. משחק של מילים טובות, צבעים, תחושות, איכויות. ולפני שתשאלו אני אומר – מותר להיות עצובים, מתוסכלים, מאוכזבים. מותר להתעצב, ולהיות בלא טוב. קורה לכולנו. ויחד עם זאת אין יום שאנחנו מוותרים על המשחק. כל יום קורה משהו טוב. מתקשרת אלי לקוחה, ידידה. מזמינה מחברות, מתנה לחברות ומספרת לי שבמשפחה שלה הם הפכו את כל יום קורה משהו טוב למשחק יומיומי, משפחתי. איזה כיף. נשמע מעולה.

תנסו את זה בבית. ממש מומלץ.

ניפגש, גם מחר.

השארת תגובה