כל יום קורה משהו טוב. היום אני רוצה לפנות ולבקש ממך משהו מאד אישי ואמיתי. תקשיבי לי רגע כי זה ממש חשוב ומשמעותי. אני רוצה לומר לך שהדרך אל האושר פשוטה ואפשרית. היא פשוט נמצאת כאן, בתוכך. כל עלייך לעשות זה לזוז, ולהפסיק להפריע לך. פשוט זוזי ואפשרי לך ולעצמך להיות.

זוזי רגע.

כל יום קורה משהו טוב. את מוכנה לזוז רגע? את מוכנה להפסיק להתנות את האושר \ השמחה שלך \ האהבה העצמית שלך ופשוט, להיות את? כי את, כמו שאת, נצר הבריאה, אלוהית ונפלאה, את – יש בך כבר הכל. פשוט. את מוכנה לשתוק רגע (סליחה, אבל ממש ככה) ולתת לך להיות?

תאהבי את עצמך

כל יום קורה משהו טוב. מתוך השקט הזה, מתוך האפשרות הזו תצמחי את. אותנטית לעצמך, מחוברת לך. החיים שלך יהיו פשוט, יותר פשוטים. איך אני יודעת? כי אני אלופה ב להפריע לעצמי. כל יום אני לומדת. לזוז ולאפשר לי להיות.
נפגשתי עם חברה. שתינו צועדות בדרך ההתפתחות והרוחניות כבר שנים רבות. שאלתי אותה  – מה זו בעצם ההתפתחות הזו? מה יש כאן בכלל? אחרי שיחה קצרה הבנו ביחד שהמטרה של כל הדרך הזו היא פשוטה. להפסיק להפריע לעצמנו. לנו, לקח מלא זמן. צעדנו בדרך חדשה, לא מוכרת. פרצנו דרך. את, כל שעלייך לעשות זה להתמסר, לעצמך. אני יודעת ומודעת שזה לא באמת הכי פשוט. המחשבות מטרידות, יש מחויבויות. אבל בתכלס, תמיד יהיו תירוצים ל- למה לא. זה הזמן ל – למה כן. אני מאמינה בך, סומכת עלייך שאת יודעת לעשות את הדברים לטובתך.
שבי רגע עם עצמך. תאהבי אותך על היותך. תפסיקי להפריע לעצמך.
אני כבר אוהבת אותך.
כל יום קורה משהו טוב, גם היום. 

השארת תגובה