כל יום קורה משהו טוב. גיל 45 – 55 הוא גיל של השתנות. הרבה שמות נוראים שלא אצטט פה נתנו לשלב הזה. אני מעדיפה פשוט, השתנות. ילדותי השלישית. ממה שאני קולטת ושומעת זה זמן של התהוות. אנחנו ממציאים את עצמנו מחדש, אנחנו מוצאים את עצמנו מחדש. לא כולם מודעים להשתנות אבל כולם חווים חוויה של חיים אחרים. לפעמים זה בא לידי ביטוי בטוב, אצל רובנו זה מגיע עם קושי. זה זמן מצוין להיפרד מכל הדפוסים, האמונות, חלקי האישיות שלנו שלא תורמים לנו יותר ולבחור. לבחור באהבה. כל יום קורה משהו טוב. היום בוחרים באהבה רוחנית. מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

השבוע זה שבוע האהבה בכל יום קורה שהו טוב. כי כל יום הוא יום של אהבה. כל יום טוב הוא יום של אהבה. אז בואו נהפוך את היום יום שלנו לימים טובים, ימים של אהבה. כל יום, יום יום. זה הזמן יום שבו אנחנו עושות אהבה – עם עצמנו, עם הסביבה שלנו, עם אהובנו. אני לא מתכוונת דווקא לעשיית אהבה – סקס – אלה לעשות אהבה עם החיים שלנו. כי אנחנו ראויות לחיות מאהבה, ליצור באהבה, להיות באהבה. עד עכשיו טיפלנו בכולם. הוכחנו שאנחנו יכולות. עכשיו, כשבשעה 17:00 הבית ממשיך להיות ריק, ובסופשבוע לא בטוח אם הם יגיעו או לא – עכשיו זה הזמן לעצמנו. לאהבה הגדולה, לילדותנו השלישית, להתחדשות, השתנות. זה הזמן לאהוב את עצמנו כל כך, זה הזמן לאהבה רוחנית. אהבה רוחנית זו אנרגיה. תדר. רטט שממנו קורה לנו כל הטוב שבעולם. אהבה מעבר להיותה רגש נפלא היא אנרגיה, תדר ורטט. היא למעשה חומר גלם לעבודה של ריפוי. כשאנחנו בתהליכי ריפוי – ורצוי שתמיד נהיה – אנחנו שולחים אנרגיה של אהבה. אנחנו נוכחים ברטט של אהבה. יש לנו את אנרגיית האהבה. אנרגיה זו אפשרות מאד מעשית. אנחנו לא רואים אותה (עדיין יש אומרים שבקרוב מאד נוכל גם לראות אנרגיה וזה יהיה שינוי מטורף בעולם) כרגע אנחנו צריכים לחוש אותה, שזה בדיוק החוש השישי שעליו מדברים אתנו. אני בטוחה שחוויתם אנרגיות של אהבה בחיים שלכם. כשיצרתם משהו חדש, כשחיבקתם את הילד הבוכה שלכם, כשעשיתם משהו שריגש אתכם במיוחד, זימנתם – אולי בלי לדעת – את תדר האהבה האינסופית. זו בדיוק אהבה רוחנית זו אהבה ללא תנאי שבאה לידי ביטוי באנרגיה של אהבה. כל יום קורה משהו טוב. אהבה רוחנית היא אהבה ללא תנאי. אהבה ללא תנאי היא אהבה שאינה תלויה בדבר. היא אהבה טהורה, נטו אהבה. תמצית של אהבה.  זו בדיוק האהבה שנוכחת  כשאנחנו בתדר של אהבה ורוטטים אהבה. מאחר והיא כאן, היא זמינה לכולנו. אהבה ללא תנאי, אהבה רוחנית, רטט של אהבה, תדר של אהבה. כל המכלול הזה זמין עבורנו בכל רגע נתון. בכל רגע שאנחנו רוצים וצריכים האהבה ללא תנאי זמינה לנו. היא בלתי נגמרת. היא ללא סוף. זה משאב אין סופי שקיים עבורנו. אהבה רוחנית היא כמו מי מעיין זכים טהורים ששוטפים את חיינו ברגע שנבקש.

מדיטציה לזימון אהבה רוחנית – אהבה אינסופית.

שבו בנחת. צרו את השקט שאתם זקוקים לו. כמה נשימות טובות, נעימות ששוטפות את כל הגוף. חושו  את החמצן גם באצבעות של הרגליים, בידיים, במרפקים. עיניים פקוחות או עצומות, מה שנעים לכם. בקשו מהאהבה האינסופית, מהאהבה הטהורה מאנרגיית האהבה להגיע אליכם. פשוט, קראו לה. זה פשוט, כמו להדליק מתג. דמיינו שהדלקתם כפתור קטן ואנרגיית האהבה האינסופית מגיעה אליכם. תנו לה לשטוף את הגוף שלכם, את כל חלקי הגוף שלכם, תנו לאהבה הטובה להיות בכל מקום. תשהו אותה בכל מקום בו יש כאב ואי נוחות. הביאו את אנרגיית האהבה ללב שלכם. דמיינו את הלב מתמלא באור יפיפה. תנו ללב לזרוח. תנשמו עמוק וחיזרו לכאן ועכשיו. עכשיו, בכל רגע נתון אתם יכולים להדליק את הארנגייה שנקראת אהבה ולהשתמש בה לריפוי עמוק שלכם.

היו ברוכים. כל יום קורה משהו טוב. היום, קורה משהו נפלא. בתקופה זו של השתנות, כשהכל מתערער ונבנה מחדש, תעניקו לעצמכם את המתנה הנפלאה הזו, המתנה של אהבה ללא תנאי. תתאהבו בעצמכם, אתם ראויים לכך! תתרגלו את האהבה הזו. תתרגלו אותה על אחרים, תרגלו אותה בעיקר על עצמכם. תנו לעצמכם מנה גדושה של אהבה טהורה ללא תנאי. שתפו בחוויות! טיפ של אהבה: שבו רגע, תהיו בשקט. תנסו להרגיש את האהבה כרטט. מדי פעם, תתרגלו את ההרגשה הזו. זה נעים!

נתראה מחר. כי כל יום קורה משהו טוב. 

רוצים לעקוב ולהצטרף? בבקשה ובשמחה! דף הפייסבוק – כאן – לייק ומצטרפים  להרשם, כאן מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן לכל הפוסטים של האהבה – אהבה עצמית | אהבה רוחנית | אהבה מעומק הלב | יוצרים אהבה | אהבה יומיומית | אני אוהבת שוקולד
השארת תגובה