כל יום קורה משהו טוב. רוח נשית היא הרוח שלי. היא הרוח שלי ושלך, של כולנו. זו רוח מיוחדת במינה, נשית ואנושית שמבינה את האיכות הגבוהה של החיים על פני האדמה. זו רוח ששורה עלינו ואנחנו נהנות להיות בה. הרוח הנשית אגב, איננה לנשים בלבד. זו אנרגיה גבוהה שמגיעה לכאן כדי לאפשר לנו להיות רכים, חומלים ואוהבים.

כל יום קורה משהו טוב. רוח נשית היא רוח נפלאה, ארומה מתוקה, נשית מיוחדת במינה, רוח שבטית וקדומה ויחד עם זאת מעודכנת ועכשווית. כל אחת באשר היא חלק מהרוח הזו, ההתפכחות, הביחד, המנהיגות. זה לא משנה מי את ומה את. אנחנו כאן כדי לשנות את העולם. אנחנו – אם אתן מרגשיות ככה או לא – אנחנו בעיצומה של מהפכה. מהפכה נשית ואנושית. רוח נשית חזקה מנשבת ומבקשת להשיב את הסדר על כנו. מבקשת אנושיות ואהבה, חמלה וקרבה. כולנו חלק מהרוח הזו.

כל יום קורה משהו טוב. רוח נשית היא הרוח שלי זו קולקציה שהתחילה אצלי לפני כמה שנים. זה התחיל בדמויות שציירתי, ואז הצטרפו המילים. בתחילה היו כ 10 דמויות מרהיבות ונפלאות. כבר בהתחלה שיבצתי אותן במוצרים יומיומיים, שימושיים כדי שיהיו השראה ונוכחות לחיי יומיום מעולים. מילים מגשימות מציאות וכשאת לוקחת איתך ליומך נרתיק שכתוב עליו "מרוצה מהחיים שלי" יש סיכוי (ואולי סכנה?) שככה תרגישי. שתהיי פשוט מרוצה מהחיים שלך. זו רוח נשית. קלות ופשטות ומידיות. קיצורי דרך במסע החיים.

 

כל יום קורה משהו טוב. רוח נשית היא הרוח שלי. לפני כמה שנים ביקרתי במוזיאון מצרי באיטליה. במוזיאון יש תצוגה של אלות מצריות שנמצאו בקברי הפרעונים. תצוגה מרשימה ומעוררת השראה. חזרתי הביתה ובמשך כמה ימים רצופים הרחבתי את הקולקציה של רוח נשית לעשרות דמויות, עוצמות והשפעות. במהלך השנים נוספו עוד כמה. כל דמות היא כח, יכולת, עוצמה שקיימת בכולנו. אנחנו בוחרות אם להעצים תכונה קיימת או לעורר תכונה שאנחנו משתמשות בה פחות. מילים בוראות מציאות. ברגע שאני מניחה לנגד עיני על הקיר תמונה עם המסר שאני בוחרת – זה מחלחל אל התודעה שלי והופך להיות, מציאות. אני יוצרת את מציאות חיי. הללויה!

רוח נשית היא הרוח שלי.

כל יום קורה משהו טוב. אני מאד מתרגשת, כל פעם מחדש לדעת שהסדרה או הקולקציה הזו יצאה ממני. אני מתרגשת בלי הפסקה ליצור מוצרים חדשים ושימושיים, יומיומיים ברוח כל יום קורה משהו טוב שמדברת על הוספת פריטים בעלי חזון ומשמעות לחיי היומיום. אני מתרגשת לפרוש כאן, עבורכן את כל הקולקציה כולה. אתן מוזמנות להתרגש יחד איתי. כשאתן לוחצות על תמונה אתן מגיעות לאפשרות לרכוש תמונה, להניח לנגד עיניכם ולהגשים את המציאות הזו, להעצים את הרוח הזו אצלכן, אצל החברות שלכן. תאמינו לי, זה עובד. כבר אמרתי. פשטות וקלות, קיצורי דרך במסע החיים. כל יום קורה משהו טוב. 

מתנה נפלאה ליום האישה!

כשאת מחפשת מתנה נהדרת ליום האישה – את מוזמנת להכנס לכאן, למלא את הפרטים ולתת לי להציע לך, מתנה נפלאה ליום האישה. מוזמנת לכאן

השארת תגובה