כל יום קורה משהו טוב. רכה, מוותרת על השריון שלי זו את שמבינה שדי, מספיק עם השריון שלך. יצרת אותו לפני שנים, ובכל פעם כשנפגעת או נעלבת, כשנראה לך שהדברים לא מסתדרים יצרת ובנית את השריון שלך. עכשיו, בזמן הזה את מתחילה להבין שהשריון שלך מפריע לך להיות את, רכה ונינוחה, בוטחת ומתמסרת. את לא מפחדת להיפגע. את בטוחה, מוגנת, נוכחת, יודעת ואת לא צריכה יותר את השריון הזה שיגן עלייך. את לא אביר שיוצא לקרב. את אשה נפלאה שנוכחת ברכות, ברגשות, בשמחה שלך. אחרי כל כך הרבה שנים של שריון סביבך את מסכימה לוותר עליו. את מסירה אותו ונותרת את. קלילה, שמחה ורכה. הללויה.

 

כל יום קורה משהו טוב. רכה, מוותרת על השיריון שלך. יצרת את השיריון הזה במהלך השנים. שמרת על עצמך והגנת. בכל פגיעה שחווית, כל רגש שלילי שעלה יצרת לך את השיריון. קשקש אחר קשקש הוא נבנה. התרגלת כבר ללכת איתו. ועכשיו את מבינה שאת לא צריכה אותו יותר. את מסירה את השריון ובודקת. תמיד תוכלי ללבוש אותו שוב. תנסי.
כל יום קורה משהו טוב. רכה מוותרת על השיריון שלי זו את שמסכימה להניח, להרפות, לשכב על החול הרך. לצחוק, לבכות, ללטף, לאהוב, להרגיש. את מוגנת. הלב שלך מוגן וחופשי לאהוב, לאהוב, לאהוב.

סומכת, רכה, משחררת

כשאת רוצה תמריץ לחשוף את הרכות שלך, כשאת רוצה לעזור לחברה שלך להיות רכה יותר אני מציעה לך את השילוב הזה לתלות ולהאמין. המילים פועלות כמנטרה ומחלחלים אלייך ומאפשרים לך, או לה להיות, פשוט, רכה. להזמנה ליחצי על כל תמונה.

מתנה נפלאה ליום האישה

מתנה נפלאה ליום האישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. יועצת מתנות שלום והפעם אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה ליום האישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

השארת תגובה