כל יום קורה משהו טוב. האושר, בו אני עוסקת כמה ימים על מנת לעזור לך לבחור להיות מאושרת מעלה בפנינו פרדוקס – האם אפשר להרגיש עצב? האם האושר ממדר רגשות אחרים? זו דילמה שאני מכירה מקרוב כבר הרבה שנים, כשאני מציפה את נושאי השמחה, האושר, איכות החיים Well being וה Fill good. תמיד עולה השאלה – ומה עם העצב? התסכול? האם תמיד צריכים להיות שמח? האמת, במהלך השנים למדתי לאהוב את השאלה הזו, היא כל כך חשובה, משמעותית ואמתית. תנשמו עמוק ותרגעו. אף אחד לא שמח כל הזמן. רוב הזמן, זה בהחלט מספיק. 

עצובה מאושר, מאושרת מעצב

כל יום קורה משהו טוב. באחד מימי האביב של פוסט קורונה צעדתי ברחובות בנימינה והרגשתי רצון לבכות. לרגע התבלבלתי ולא הבנתי כי היה לי יום נעים בתוך תקופה טובה. כששאלתי אותי – למה את רוצה לבכות – לא בשפוטיות אלה בהכלה ואהבה – אני אמרתי לי שאני. עצובה מאושר. מאושרת בעצב. מיד הבנתי מה קורה לי. חזרתי, התיישבתי לכתוב כי התגלית כל כך רגשה אותי ומהתגובות שקיבלתי הבנתי שאני לא לבד בתחושה הזו, בהרגש הזה של עצובה מאושר.

אשירה מעצב

כל יום קורה משהו טוב. אנחנו מנעד של רגשות. וככל שאנחנו בהתפתחות, בתודעה רחבה היכולת שלנו לפענח את הרגשות שלנו, את הניואנס, גווני הגוונים – היכולת הזו עולה. על כן כשהלכתי ברחובות בנימינה, עם רצון לבכות הצלחתי לפענח. שאני עצובה מאושר. היה לי מן דגדוג בלב כזה וכששאלתי אותו (את הדגדוג) מה קרה הבנתי את התשובה. אני עצובה מאושר. אשירה מעצב. מאושרת מעצב. 
את מזדהה?

💚

אני כבר מכירה אותי. יש רגעים שהמציאות טופחת על פני ואני כלכך מתרגשת. מרגישה כזו זכות. מתבוננת עלי, על הסביבה הקרבה, הסביבה הרחוקה והאושר המעציב ממלא אותי.

💜

אם להיות כנה זה לא באמת עצב. זו התרגשות שקשה לי להכיל. הכרת תודה על הרגע. אני עצובה מאושר. אני יכולה לבכות ולבכות מרוב שאני מתרגשת. ומודה.
על הרגע הזה. על החופש. ההשראה. המשפחה. על כל קושי שחויתי והגיע לפתחי כל דילמה שפתרתי.

💙

נולדתי עם רגישות ברזולוציה שונה קצת. חריגה. רואה ומבינה בעשיריות של שניה בננו יחידת זמן. פעם זה היה מטרד. היום, אני מודה ומעריכה. עצובה באושר. מכירת תודה.

💙

מסתכלת על הדרך שבחרתי בה והיא בחרה בי. מבינה את הרוב. מה שלא, לא נורא. פשטות של חיים. חופש חיים אינסופי. מאושרת מעצב. עצובה מאושר. חכמת הדברים הקטנים שם נמצא אלוהים.

כל יום קורה משהו טוב. יש לי הרגשה שאת מוצאת את עצמך במילים. עצובה מאושר. 
—-

בכל יום אני מעלה פוסט שעוסק באושר. בהסכמה שלנו להיות מאושרות, ברצון שלנו להיות מאושרות ובבחירה החד משמעית שלנו. לחיות באושר. תהיי אמיצה, תצטרפי אלי וביחד, נהיה מאושרות. ואחר כך, נפזר את האושר הזה, הלאה.

כל יום קורה משהו טוב. נפגש כאן, מחר.

סדרת הפוסטים על האשר – כאן – בלחיצה על שם הפוסט את מגיעה לפוסט
האם את מאושרת \  מאושרת ומודה \ 
איפה האושר? \ עצובה מאושר \ תכלס, אושר.
מוזמנת לעקוב אחרי, להיות בקשר ולהגיב.

השארת תגובה