כל יום קורה משהו טוב. דרך, פרק 1\3. מה הדרך שלך בעולם הזה? איך היא נראית?האם היא דרך יפה? דרך נוף הררית ונעימה? מלווים אותך בדרך פרפרים? שדות פרחים פרושים לאורכה ורוחבה ובדרך מפוזרים ספסלים שמאפשרים לך לנוח מפעם לפעם? לא? אז אולי הגיע זמן לחשב מסלול מחדש?

 

דרך האבנים הצהובות

     זו הדרך בה צעדה דורות'י, הדרך שלקחה אותה אל הקוסם. בדרך היא פגשה את איש הקש, ואיש הפח ובעיקר פגשה את עצמה. ככה זה בדרך. אנחנו הולכות ופוגשות ורואות ובעיקר רואות ופוגשות את עצמנו. אף אחת מאיתנו לא צועדת לבד בדרכה השאלה היא את מי אנחנו אוספות סביבנו. מה שאני רוצה למסור לכן באופן חד משמעי ובלי עוררין כאן, בפוסט הזה על הדרך הוא – הדרך שלכן אמורה להיות טובה ונעימה. המאבקים, הקשיים – מספיק. עכשיו, בגילנו, בשלב זה של חיינו, עכשיו הזמן להנות, לחיות טוב, בשפע, ברוגע, בנעימות. 

כן אני יודעת שבמהלך הדרך עד כאן היה לא פשוט. אולי אפילו קשה מאד. אבל עכשיו זה בדיוק הזמן להניח את העבר ולהיות ברגע הזה. אולי אפילו זה הזמן להחליף את הדרך. 

     לאסוף חיוכים מן הדרך \ אילן גודלהירש
לאסוף חיוכים מן הדרך
יש בשפע הביטו סביב
זה נותן הרגשה נהדרת
זה אפילו מומלץ כתחביב.

לאסוף חיוכים מן הדרך
לחייך זה בכלל לא נורא
כך שומרים חוויות למזכרת
כן אפשר לחייך חזרה

לאסוף חיוכים מן הדרך
תחייכו רבותי זה נחמד
אז הכל ייראה קצת אחרת
ותראו שאתם לא לבד

     כל יום קורה משהו טוב. זוהי דרך מטפורית, כמובן. קוראים לזה לחיות (אמיר דדון). אנחנו נולדות, זוחלים, בוכות, צועדות. פתאום נשיםעצמאיות פתאום מי אנחנו בכלל. צריכות לבחור. מי אנחנו בעולם הזה. מה הדרך שלנו. מערבולת אינסופית של מידע, נתונים ובאמצע ניצבות אנחנו.

כל יום קורה משהו טוב. לכל אחת מאיתנו יש משימה, רצון, מחויבות. אנחנו חיות בעידן מאד מבורך בו לשמחתנו יש לנו המון אפשרויות בחירה. המון אפשרויות לשינויים. המון שפע . המון דרכים לצעוד בהן.

 

הדרך שלך מתחיל כאן.

כל יום קורה משהו טוב. הדרך שלך מתחילה כאן – על בסיס השיר של אהוד בנאי, השביל שלי מתחיל כאן. השביל, הדרך שלי מתחילה כאן, גם שלך. אם הדרך שלך נעימה לך, טובה לך – הללויה. אם הדרך שלך קשה, מרושעת, מלאת קשיים. אהובה, זמן לבחור דרך אחרת. אם הדרך שלך בסדר, את יכולה לשפר אותה.
כל יום קורה משהו טוב. הכל בידיים שלך. זמן לתת לרגשות וללב להתבטא. זמן מעולה להרגיש, מעולה.


ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן
ארבעת הפרקים של דרך, כאן – בלחיצה על המילה מגיעים
דרך 1 \ דרך 2 \ דרך 3 \ פורצת דרך