כל יום קורה משהו טוב. דרך 2\3. המילה דרך מייצגת את החיים. איכות הדרך – זו איכות חיינו. הבחירה בדרך זו הבחירה בחיינו. פשוט וקל. הדרך הזו מתחילה עם לידתנו ונגמרת עם מותנו. הדרך שלנו. הנשמה היתה קודם וממשיכה הלאה לשלב הבא, להמשך הדרך. לדרך שלנו יש התחלה וסוף והשאלה היא – באיזו דרך אנחנו בוחרות ללכת. פשוט וקל.

פשוט דליה? למי קראת פשוט?

כל יום קורה משהו טוב. כן, פשוט. כן זה פשוט מורכב, פשוט מסובך, פשוט לא ברור. בעיקר, פשוט חדש. רבות הדרכים. רבות האפשרויות. אנחנו, נדרשות לבחור. יש לי חבר פיזיוטרפיסט שמספר לי כמה האנשים מתרגלים לכאב. כמה אנשים מתמסרים לכאב ומסכימים לקבל אותו וליות בסבל בעוד הפתרון, הסרת הכאב פשוט ביחס לתחושת הכאב היומיומית. כאבי גוף. גב תחתון, גב עליון וכו. הוא תמיד מביע פליאה – למה אנשים מסכימים לסבול כל כך ולא בוחרים בפשטות, לחיות בלי כאב?
כל יום קורה משהו טוב. האם את, בת 50+- מסכימה לסבול? ממשיכה לצעוד בדרך הכאב ומסרבת לפתור, לטפל ולחיות, פשוט, טוב? למה?

רוב הדרך כבר מאחורינו.

כל יום קורה משהו טוב. בואי נודה על האמת. רוב הדרך כבר מאחורינו. אנחנו בנות 50 +- וככה זה. פשוט. ועכשיו השאלה היא – איך ממשיכים מפה? יכול להיות שעד כה דרכך היתה קשה ומורכבת. יכול להיות שעברת קשיים וכאבים קשים מנשוא. אולי ייסורי תופת. אני מזמינה אותך, באהבה גדולה לשבת רגע, לנוח מהדרך. מזמינה אותך באהבה גדולה ועם המון חמלה ואהבה לבחור בדרך חדשה. דרך טובה ומיטיבה. אני מבטיחה לך שלא תשכחי אף אחד, כל הקשיים, הזכרונות יהיו. אבל הדרך שלך תהיה טובה ומיטיבה.
מה את אומרת?
 גם אני עברתי ייסורי תופת בחיי. קשיים בלתי נסבלים. איזה שהוא רגע עצרתי ואמרתי – לא נעימה לי הדרך, אני רוצה אחרת. לאט לאט, בקושי רב, ברגליים כושלות בחרתי בדרך אחרת. 

כשבחרתי בדרך החדשה והטובה יותר נתתי, איפשרתי לרוח להיות איתי, להיות אני.
פרפרים גדולים הרימו אותי והעבירו אותי לדרך טובה יותר. 
ומאז אני יודעת שכשמשהו מעקצץ, מפריע, מקשה – אני עוברת לדרך אחרת. אני כבר לא מסכימה להיות בכאב. זה פשוט, לא נעים לי.
ואת? כמה את בוחנת את כח הסבל שלך? הגיע הזמן. לבחור בדרך אחרת, נעימה, מחייכת, טובה ונעימה. יש לך דרך אחרת!

דרך – קידוד ותקשור.
דרך – מסלול החיים. לכל אחד ואחת מסלול החיים שלהם. בן האנוש זכאי ומבורך לבחור את הדרך המיטיבה עבורו. דרך כמטאפורה נפלאה לחיים המופלאים שלכם. אתם חיים בעידן בו הכל אפשרי. אתם, בצד הזה של הכדור, לא יודעים רעב ומחסור. יש לכם את כל האפשרויות לחיות בטוב ולהשפיע טוב. מסלול החיים נבחר על ידכם. ממבט על העולם שלכם מלא דרכים ומסלולים. חלקם דרכים מעובדים, חלקם דרכים שעוד לא פסעו בם. בעידן הזה, עידן פריבילגי של ריפוי עמוק, עידן של הלב, עידן של הגשמה גדולה. הנשמות שלכם הגיעו לכאן כי את ידעו את כל זה ובחרו להגיע, להיות, להתעצם, לבחור, לטעות ולבחור שוב. לכאוב ולבחור שוב. 
אתם כולכם אנשים של אור, של טוב. כשאתם צועדים בדרך הטובה שלכם, במסלול החיים הטוב, אתם לוקחים אתכם אנשים נוספים. ממבט על רואים אנחנו חבורות שצועדות, אנשים שנפגשים, דרכים שמצטלבות ומהוות מקום מפגש לעוד קבוצה, לעוד אנשים. היו ברוכים ותהנו. זו תקופה נהדרת, זו דרך טובה. הללויה.

—-

כל יום קורה משהו טוב. רבות הדרכים. תעצרי רגע, תבחרי בדרך הטובה. בבקשה.


ואני, אהיה פה כבר מחר, בפק שלישי של הדרך ובו אדבר ואספר מה אני יכולה


לעשות בשבילכן, כאן בדרך.

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן
ארבעת הפרקים של דרך, כאן – בלחיצה על המילה מגיעים
דרך 1 \ דרך 2 \ דרך 3 \ פורצת דרך