כל יום קורה משהו טוב. מכבדת את מי שאני זו את, שמפסיקה לשפוט את עצמך כל כך בקלות ומכבדת אותך. את עצמך. על חולשותייך, כאבייך, אי מושלמותך. מכבדת את מי שאני זו את שמאפשרת לעצמך להיות, פשוט את, מצוינת כמו שאת. וכשאת מכבדת את עצמך את יודעת שכל השאר מכבדים אותך. הללויה.

מכבדת את מי שאני

זו את שזוקפת קומה. שמבינה שהתדר שאת אוחזרת זה התדר שאת מפזרת. שמבינה בפשטות ובכאב, שאם את לא תכבדי את עצמך אחרים לא יכבדו אותך. זו את, שמפסיקה להלקות בעצמך ומבינה, שאת שלמה ולא מושלמת בדיוק, כמו שאת עכשיו.
כל יום קורה משהו טוב. תעצרי רגע הכל. תנשמי עמוק ותקבלי את עצמך, גם אם את חושבת שיש הרבה מה לשנות, לשפר. זה לא קשור. התפתחות והשתנות צומחת נפלא מאהבה עצמית, כבוד פנימי וקבלה. כשאת מכבדת אותך את "עושה שלום" עם עצמך, ואת משדרת עוצמה פנימית, יש לך חוסן אישי ואת עוברת לחיות את חייך באהבה ובשמחה. 
כל יום קורה משהו טוב. לצערי אני יודעת ומכירה היטב מדי שלפעמים קל ופשוט לחיות בהלקאה עצמית, שיפוטיות ואי קבלה. מאד קל, פשוט ונוח ליפול לבור הזה של "אני לא מספיק" "אני לא שווה" וכו. מהמקום השפל הזה, המרושע. אני מזכירה לעצמי ולך. זיקפי קומה, נשמי עמוק וכבדי את עצמך. כי רק לזה את ואני ראויות.
מכבדת את מי שאני. זו הדרך הנכונה והטובה לחיות. בפשטות, בקלות ובלי מאמץ. ככל שנגביר את הכבוד לעצמנו ככה, פשוט החיים יהיו טובים יותר.
בואי ננסה את זה שבוע, אני ואת ונראה מה התוצאה.

מתנה נפלאה לאישה

מתנה נפלאה לאישה. מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. אני שמחה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה לאישה! כנסי לכאן

כל יום קורה משהו טוב. נתראה, בטוח גם מחר!

השארת תגובה