כל יום קורה משהו טוב. יוצרת את מציאות חיי זה הגילוי הכי מרגש שגיליתי בחיי. אני יוצרת את מציאות חיי. את יוצרת את מציאות חייך. זהו. אין יותר את מי להאשים, אין דרך לברוח מזה. אני יוצרת את מציאות חיי וזהו. את הטוב, את המעולה, את המיטיב וגם את כל השאר. אין יותר לאן לברוח. זו המציאות ואני יוצרת אותה.

כל יום קורה משהו טוב. יוצרת את מציאות חיי זו את ואני שהבנו ולמדנו והפנמנו ועכשיו אנחנו מבצעות. אנחנו יוצרות את מציאות חיינו. לקח לנו זמן להאמין, וגם עכשיו אנחנו מתקשות לפעמים. אני יוצרת את מציאות חיי, את יוצרת את מציאות חייך. עכשיו, מה לעזאזל עושים עם זה? נושמים עמוק, נרגעים. עוצמים עיניים. מדמיינים. לומדים איך לעשות את זה. ויוצרים. 
—–
כל יום קורה משהו טוב. אני מעצבת. כל מוצר שאני יוצרת מתחיל בדמיון. אחר כך, אני מגשימה את מה שדמיינתי. לא אחת יש שיבושים בדרך אבל בתכל'ס, ככה זה עובד. בדיוק ככה אנחנו יוצרים מציאות: מדמיינים ומגשימים. 
זו זכות גדולה לחיות בעידן שידע ההגשמה זמין. אם את מרגישה קושי בהגשמה – תבחרי לך מאמן טוב, יועץ רוחני שיעזור לך בתהליך המופלא הזה.

כל יום קורה משהו טוב. לכי תגשימי. תהיי אמיצה. תכיני רשימה של דברים שאת רוצה להגשים דמייני אותם קורים. אפשרי להם לקרות. תפסיקי להפריע לך. תיהני. תזכרי. את יוצרת את מציאות חייך. תתחילי בקטנה, תרחיבי בגדול. לכי על זה. בהצלחה!
—–
כשאת מניחה את התמונה של "יוצרת את מציאות חיי" לנגד עינייך את מזכירה לך את היופי האינסופי הזה של מהות חייך. את יוצרת את מציאות החיים שלך. להזמנת התמונה, כאן

השארת תגובה