כל יום קורה משהו טוב. מרחיבים את התודעהשקט שיהיה פה. כולם, ממש כולם תשתקו קצת. השקט מאד חשוב בימים אלו. אני מניחה שיש מאיתנו שהשקט מפחיד אותם. גם אני הייתי פעם ככה. חכו רגע, אני אסביר. את מבקשת ליצור תודעה שקטה, רגועה. מבקשת תודעה שתיטיב איתך. כדי שהתודעה שלך תיטיב איתך את צריכים להזין אותה, ליצור סביבה טובה ורגועה עבורה ועבורך ככל הניתן בתקופה זו שהיא קיצונית.  שכשתתרגלי לשקט תתמכרי אליו.

אני אוהבת שקט.

כל יום קורה משהו טוב. אני מכורה לשקט. פשוט ככה. יחד עם זאת אני אוהבת רעש. חשוב לי למנן את הרעש ולבחור אותו. כשהרעש מרעיל אותי, מכווץ אותי אני בוחרת – וממליצה לך גם – ליצור שקט. ואם אהיה ברורה יותר: הורדתי את ההקשבה לתקשורת לכמעט 0. מתעדכנת, מקשיבה ומכבה. לא אני ולא את צריכות יותר מזה.  (אני כותבת את הפוסט הזה בתקופת הקורונה) יש לי המון ביקורת על התקשורת, על הצד שהיא תופסת, על אסטרטגיית ההפחדה, על העובדה שאין כמעט מאמץ להרגיע, על הכותרות הבלתי נתפסות, על הדגשת השלילי בכל רגע נתון. על כן אני בהימנעות. מתעדכנת פעם ביום, מסיקה את המסקנות שלי וזהו. נושמת עמוק. חוזרת לרגע הזה. נושמת. שקט שיהיה פה. אני בוחרת בו

כיבינו את האקטואליה, מה עכשיו?

כל יום קורה משהו טוב. התודעה שלנו מושפעת ומשפיעה על כל חוויית הקיום שלנו.
תפקידנו להזין ולמנן את המידע הנכנס. תביני, כל מידע כזה חושף אותך לחוויות וזיכרונות ומציף אותך במה שאת בוחרת – בטוב או ברע.
אני לא בת יענה ואני מאד מחוברת לחיים שלי כאן ועכשיו. אבל כמה רגעים של עדכון וויתור על כל הפרשנות הנלווית זה מספיק. לי ולך. כיבינו את האקטואליה, מה עכשיו? פודקאסטים, הרצאות מעניינות, מוזיקה. זה זמן מעולה להקשיב לפודקאסטים על כל נושא שמעניין אותך. בקלי קלות את מחפשת את הנושא שמעניין אותך ומוצאת המון חומרים רלוונטיים ברשת. 

ההמלצות שלי

הפודקאסטים ברדיו מהות החיים – לינק כאן 
שיחות בגן עדןשל מרחב מודעות, כאן 
לתאגיד יש ערוץ פודקאסט עשיר, כאן
גלי צה"ל ועוד.
חפשו, תמצאו.
ומה אם בני משפחתך מכורים לטלוויזיה בקולי קולות – תגיעו להסכם של מינון, שימי אזניות, תזיני אותם להקשיב למשהו אחר.
כל יום קורה משהו טוב. התודעה שלך צריכה שקט. את צריכה להזין אותה בדיבורים טובים. מחשבה היא אנרגיה שיוצרת מציאות. הרעש התקשורתי מזין את הרעש הפנימי. קחי אחריות. תתרחקי.

את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.
איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy 

כל יום קורה משהו טוב \ משחקי תודעה טובה. כל הפוסטים, כאן
זמן תודעה, כאן |

השארת תגובה