כל יום קורה משהו טוב. מרחיבים את התודעהגם עכשיו, דווקא עכשיו זה הזמן לדעת להבין ולהפנים שכל יום, קורה משהו טוב. גם אם כל המציאות נראית ומרגישה קשה, גם אם החווייה היא של קושי ופחד, לא נודע ואימה, דווקא עכשיו זה הזמן לשלוף את עצמנו מתוכנו, לאפשר לעצמנו לצמוח ולהצמיח את היכולות הגבוהות שלנו, לאפשר לעוצמה שלנו להתגלות, לאפשר לתעצומות הנפש שלנו לצוף על פני הקרקע ולהשתמש בהן. 

כל יום קורה משהו טוב. העוצמה שלנו היא המהות שלנו. תרשי לי לספר לך על על תקופת שפל בחיי. תקופת הסרטן גילתה לי באופן הכי מוחשי את תעצומות הנפש שלי. תקופת השפל שלי הבהירה לי את העובדה שכשרוחי לא נשברת – אני יודעת לנתב את הדרך שלי. מאז, בכל פעם שעוברת עלי תקופה עם קושי כזה או אחר אני יודעת איך להשתמש בעוצמות אלה עבורי.

 

כל יום קורה משהו טוב. אני מספרת על תקופת הסרטן כי זו היתה תקופה קשה מאד מאד – ויחד עם זאת זו היא נקודת מפנה בחיי. בתקופת הסרטן שלי הבעל שלי פוטר מהעבודה. היו לי שלושה ילדים  בגילאי 13, 7, 2. העסק שלי, שגם ככה קרטע קרס ונשארתי עם חובות. האמת, קשה לי לספר על התקופה הזו גם עכשיו. זה היה קשה, קשה מאד. 

רע לתפארת

כל יום קורה משהו טוב. בתוך אותה תקופה היו לי חזיונות ובתוך אותה
תקופה נחשפתי לרוח. היה קשה לתפארת, היה מפחיד, מטלטל, מייאש וכל המילים הכי דרמטיות שתרצו. יחד עם זאת אני ניצבת כאן מולכם, בתקופה שיכולה להפיל אותי שוב לבורות ההם איתנה, חזקה, ומחייכת. הפחד הכי גדול שלי זה לחזור לאז. לימים ההם. היום אני חכמה יותר, מבינה יותר, מחוברת יותר. הרוח מנשבת בי ואני לא מתבישת ולא חוששת להיות עוצמתית ולהתחבר למהות שלי שהיא מהות של חכמה, של שמחה, של אהבה, הודיה, קבלה ונתינה. כולנו מהויות טובות בעצם קיומנו.

כל יום קורה משהו טוב. אני יודעת מה זה יאוש וכמה הוא צורב. אני יודעת מה זה כאב, פחד, קושי. ואני כל כך רוצה לחסוך לך את זה. תרשי לעצמך לנשום עמוק. לסמוך ולהאמין. להאמין בך ובמי שסביבך. תרשי לעצמך לעצום עיניים ולהתחבר למהות שלך, לעוצמה שבך כי שם עמוק בפנים טמונה היכולת שלך לגבור ולהתגבר על כל פחד, כאב ומשבר. ואני כאן, כדי להאיר לך את הדרך, הפנס שלי הוא כל יום קורה משהו טוב. תצעדי איתי בדרך. מבטיחה שיהיה לך פשוט, קל יותר. אני כאן, אתך, אוחזת בידך. כי כל יום קורה משהו טוב. אני כאן היום ואהיה פה גם מחר!

נעים מאד, שמי דליה ברנובר, תמיד, ובימים אלו במיוחד אני כאן בשבילך, לעזור לך להיזכר ולהתחבר לשמחה של הלב שלך. באמצעות מילים, צבעים ויצירה.

את מוזמנת להירשם ולהתחבר, את מוזמנת לעקוב אחרי בפייסבוק ולמלא את עולמך, בהשראה אינסופית להשראה לשמחת הלב.

 

מזמינים מתנה, מקבלים הנחה!

רוצה להוסיף לבית שלך השראה ושמחה? מחפשת מתנה מיוחדת לחברה נהדרת? מוזמנת לבחור, כאן.
הנחה 25% לכל הזמנה מעל 150 ש"ח קוד קופון coronatimes 

השארת תגובה