כל יום קורה משהו טוב. באחד הפוסטים הקודמים מסדרת מחמאות או לא להיות
אני מספרת על לואיז היי. איך בכל פעם שצר לי, אני מקשיבה לה שוב ושוב. והיא, מכל המורים הרוחניים ומורי הדרך שסובבים אותי, מיטיבה איתי. איך אני בוחרת בה שוב ושוב וכל פעם מעמיקה את ההבנה כי אני חושבת שיש לה את כל התשובות כולן.
behappydalia@gmail.com

 

052-2948487

אני מתמסרת אל הדרך שלה ומוצאת תשובה בדרך שלה, הדרך של ההצהרות החיוביות. אם את לא מכירה אותה, את מוזמנת להכיר תקישי בגוגל או ביו טיוב Louise hay. אגב, לואיז היי נפטרה בשיבה טובה. היא פרסמה ספרים ודיסקים והקלטות שאומרות דבר אחד משמעותי – דברו יפה לעצמכם. תמלאו את החיים שלכם בהצהרות חיוביות. זו הדרך הפשוטה והנכונה לשנות את חייכם.

כשהתוודאתי אליה

כל יום קורה משהו טוב. כשהכרתי את לואיז היי לראשונה הופתעתי. אחרי שנים של עיסוק במילים טובות, הבנה עמוקה על המשמעות שיש לנוכחות של המילים הטובות סביבנו ועל כח ההגשמה – החיובי והשלילי שיש לנו, התיקון הפשוט והעמוק שאנחנו יכולים לבצע בעזרת הצהרות חיוביות. באופן אישי מעבר לתועלת לעצמי נפגשתי עם ידע שהכרתי מהדרך שלי ושל התמונות \ הצהרות \ מילים חיוביות שאני יוצרת. הקשבתי ללואיז היי וקיבלתי גושפנקא והבנה עמוקה. מילים טובות הופכות למציאות. 
את לא חושבת שזה משמח?

השלום מתחיל בתוכי

כל יום קורה משהו טוב. כבר אמרתי לא פעם שכל הקלישאות נכונות. לפעמים, כשעוברת עלי תקופה של לחץ, או תחושה קשה אופפת אותי מסיבה זו או אחרת – אני מתבוננת במחשבות שלי. ממש צופה במחשבות מהצד, בודקת מה קורה שם. האמת, זה מבהיל. אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים תודעתיים אני מוצאת את המוח שלי מעמיס עלי מילים רעות, ספקות, קושי. בלי הרף. בקצב מסחרר. ואז אני חוזרת להקשיב ללואיז הי. קולה מלטף אותי, מדבר אלי כמו שהייתי רוצה שאמא שלי תדבר אלי ואומר לי – "תאהבי את עצמך קצת יותר". אחר כך היא ממשיכה ומסבירה שכל דבר לא טוב שקורה לנו מתחיל במחשבה לא טובה שיש לנו. שאפשר לשנות את ההתנהלות ולמלא את הראש במחשבות טובות. היא מבקשת להצהיר הצהרות חיוביות – כמו, למשל (בתרגום ספונטאני ולא מקצועי)
אהבה היא סביבי ושמחה קיימת בכל חיי
אני מסתכלת בנוחות במראה ואומרת – אני אוהבת אותך (לעצמי)
אני ראויה לאהבה, רומנטיקה ושמחה וכל הטוב שלעולם יש להציע לי
אני מוקפת אהבה
אני מקסימה וכולם אוהבים אותי
אני בהכרת תודה על האהבה בחיי

כששואלים אותה כמה זמן להצהיר הצהרות חיוביות – היא אומרת מאות פעמים ביום. כשמביעים ספק היא אומרת שמחשבות רעות זורמות אלינו הרבה יותר מזה.
היא אופטימית נצחית ומסבירה שכל מצב אפשר לתקן מהרגע הזה והלאה ותמיד תמיד תמיד אפשר לשנות הכל באמצעות הצהרות חיוביות. 

 

איך זה עובד?

כל יום קורה משהו טוב. את שואלת ובצדק – איך זה עובד התהליך הזה של ההצהרות החיוביות – לצורך העניין תדמי שהמחשבות הרעות מכווצות והמחשבות החיוביות פותחות, מאווררות. בדיוק כמו שאת מרגישה כשמדברים אלייך ברכות ונועם לעומת בבוטות ובקושי. ומה קורה כשעולה מחשבה שלילית: מזכירים לה שהיא ישנה ולא רלוונטית. אצלי, החיים השתנו. אני מתמסרת ועובדת בזה. כי כבר סיפרתי לך לא פעם, שחיים טובים זו לא פריבילגיה עבורי אלא מטרת חיים. ואני עובדת בזה, ומגשימה את זה ומגיעה לפה כדי להזכיר לך שגם את יכולה. למלא את חייך בהצהרות חיוביות. את התרומה שלי בנושא את מכירה כבר, נכון?

כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר.
מזמינה אותך לבדוק מה קורה בדצמבר בסטודיו
אתן לך רמז
סייל דצמבר \ סדנאות אמא ובת בחנוכה \ מתנות נהדרות ליום המורה
כל הפרטים והמידע, כאן