כל יום קורה משהו טוב. כל יום. גם בימים שנראה שהכל קורס, הכל אבוד הכל נורא.
צאו וראו את היער אחרי שריפה. לאט לאט עלה ירוק וחדש מבצבץ . זה לא מקטין את העוצמה של הפגיעה, את הקושי של הדרמה שהתרחשה. העלה הירוק הוא אות וסימן שתנועת החיים קיימת. התחדשות מתרחשת. בכל שנה הטבע יוצא לשלכת. זמן לשתוק, להתקלף. התנועה מתרחשת אי שם בתוך תוכו של הצמח. ההתחדשות מתחוללת עמוק בפנים עד שמבצבץ הניצן. יוצא העלה. ופתאום, העץ כולו פורח ומניב ריחות משכרים, הפרי מבשיל. 
כל יום קורה משהו טוב. הטבע מתחדש מעצמו בעצמו כל הזמן. יש התחדשות חיצונית שנראית לאין ויש התחדשות פנימית, שאותותיה עדיין אינם ניכרים. גם אנחנו חלק מהטבע, גם אנחנו יוצאים לשלכת, נשרפים לפעמים, מתחוללת דרמה. גם כשלא. כל יום קורה משהו טוב. בין אם אנחנו מבינים, מרגישים ורואים ובין אם לא ההתחדשות מתרחשת. הגוף שלנו, המכונה הגאונית שנושאת את נשמתנו מתחדש כל הזמן. כל יום. כל רגע. הללויה ותודה.

כל יום קורה משהו טוב. התחדשות היא מילת מפתח לחיים. כאשר אנחנו שותפים פעילים להתחדשות מתרחשת סינרגיה עוצמתית. לפעמים אנחנו מתבוננים בה ונותנים לה לקרות ולפעמים תופסים את המושכות ומחוללים אותה. התחלנו עבודה חדשה. נולד לנו ילד. אנחנו במערכת יחסים חדשה. הפסקנו לאכול משהו. התחלנו לאכול משהו אחר. התחלנו לרוץ. הסתפרנו. זזנו. התאהבנו. התחדשנו במוצר חדש.  התגברנו על מחשבה שלילית מפריעה. ההתחדשות מתחוללת בתוכנו כל הזמן. כי אנחנו כאלה בעצם הווייתנו. מתחדשים ומחדשים. בין אם זו התחדשות גדולה ומרגשת ובן אם זו התחדשות קטנה, בקטנה. כל יום קורה משהו טוב. ההתחדשות מתרחשת בנו ואצלנו כל הזמן. הגוף שלנו מתחדש ומחדש כל הזמן. הנפש שלנו, גם אם אנחנו שמרנים ומעדיפים את הדברים כמות שהם ההתחדשות מתרחשת. הנחש משיל את עורו ואצלנו התאים מתחדשים בגוף. זו לא שאלה או דיון – האם אני מתחדשת. את מתחדשת. כל תפקידך הוא להיות מסונכרנת עם תוכך, עם עצמך ולדעת, להכיר ולראות את ההתחדשות. להבין  שזו תנועה. תנועת החיים. התחדשות היא תנועת החיים!

~~~

כל יום קורה משהו טוב. מזמינה אותך לחשוב, להרהר ולנהל שיחה עם ההתחדשות ביומך. להודות עליה ולהיות שותפה פעילה להתחדשות, לבחור ולחדש את מה שכבר לא משרת אותך. תתחדשי בבגד חדש, תתחדשי  בהתגברות על דפוס שמעכב אותך, תתחדשי מעצם היותך. 

~~~

כשאת מציבה את התמונה עם המילה התחדשות לנגד עינייך, את מזמנת את ההתחדשות העמוקה שלך ומאפשרת לאנרגיה הטובה, המתחדשת להיות בחייך. להזמנת התמונה, כאן 

תודה.

כל יום קורה משהו טוב – תצטרפי אלי, תזמיני חברות.
להצטרפות, כאן, בטופס, תודה

~~~

כל הפוסטים על התחדשות – 
מתחדשת, כאן.
התחדשות פנימית, התחדשות חיצונית, כאן.
התחדשות – כאן.
תהנו, תודה