כל יום קורה משהו טוב. מי לא אוהבת להתחדש, מי לא אוהבת משהו חדש בארון שלה, בסביבת חייה? בתקופת השפע אנחנו אוהבים להתחדש. יחד עם זאת יש תחושה שהגזמנו. התחדשנו את עצמנו לדעת ושכחנו להסתכל על הצורך, על הסביבה, על עצמנו. הפכנו את ההתחדשות למשהו חיצוני – וחשבנו שההתחדשות הזו תרפא את כל צרכינו. למזלנו, נוכחנו די מהר שההתחדשות הזו איננה עונה על כל צרכינו ומזיקה ולעצמנו ליקום בו אנחנו חיים והבנו, שזה זמן לשינויים. כל יום קורה משהו טוב. האנרגיות מתחדשות סביבנו והסנכרון בין החיצוני לפנימי אפשרי היום יותר מתמיד. זו התחדשות מופלאה שיוצרת הרמוניה נהדרת בין החומר לרוח. 

כל שעלינו לעשות זה להכיר, לדעת, להסכים ולבחור עבור עצמנו התחדשות מדויקת.  בפוסט הקודם הבנו שאנחנו מתחדשים – בין אם אנחנו שמים לב או לא. היום אנחנו מתקדמים עוד צעד לעברנו ובוחרים את ההתחדשות שלנו. התחדשות שמשרתת את רוחנו, את מי שאנחנו באמת. כל יום קורה משהו טוב. אנחנו מתבוננים בעצמנו, מבינים שמתחוללת בנו התחדשות ובוחרים את ההתחדשות הבאה, המודעת. מחדשים את הרוח – גוף – נפש שאנחנו.

כל יום קורה משהו טוב. באביב אנחנו רואים את הטבע פורץ בהתחדשותו. בסתיו אנחנו רואים שלכת, שהיא בסופו של דבר סוג של התחדשות. בסופו של דבר, אנחנו מבינים שלטוב ולרע כל שינוי הוא סוג של התחדשות. ההבנה הזו, שישבה עומק רב עם בסיס לשינוי עמוק היא הבנה שכל יום, בכל רגע אנחנו יכולים לקחת אחריות ולהתחדש במה שאנחנו רוצים. זה יכול להיות צעד קטנטן עבורנו שיוצר התחדשות גדולה – כמו העלה הראשון בעץ וזו יכולה להיות התחדשות ענקית. בסופו של דבר, במצב שבו אנחנו מסונכרנים עם עצמנו, עם תוכנו, אנחנו מחדשים ומתחדשים. כל יום. יום יום. כל יום קורה משהו טוב!

הכנתי לכם שילוב, קולג' של תמונות – קולג' של התחדשות. מילה בעצמה היא חדשה – ומילה ליד מילה – המילים מעצימות ומכפילות את הכח האנרגטי שלהם. אתם מוזמנים להזמין ולהינות כל יום מקולג' שיזכיר לכם את עוצמת ההתחדשות, את התרגשות החיים. להזמנת הקולג', כאן

תודה שאתם פה, נתראה גם מחר.