כל יום קורה משהו טוב. תגידו את המילה התחדשות בקול רם. תבחינו ברכות שלה, בחגיגיות שלה, באינסופיות שלבה. היא כזו ההתחדשות. היא איננה חדה. היא לא פוצעת. היא בוקעת, מתרחשת. בקלות, בנהדרות, בנעימות, בפשטות. היא טבעית, היא אמתית ההתחדשות. כל שעלינו לעשות זה לתת לה להיות, לא להפריע לה.

REGENERATION-Turquoise-motive

כל יום קורה משהו טוב. להתחדש ברכות. גם אם היה פה משבר גדול. גם אם היתה פה שריפה. להתחדש ברכות. באהבה עצמית. בטוב. לכבד את הרגע הזה במלוא הדרו. להודות עליו כשהוא מתרחש. קניתם בגד חדש? התחדשתם בתספורת חדשה? תעצרו, תודו. תמציאו לכם טקס ההתחדשות אישי. תעצרו רגע ותאמרו מילים של תודה. תנו להתחדשות הזו משנה תוקף. תנכיחו אותה בהיותה. כל יום קורה משהו טוב. יש התחדשות שנראית בעין. יש התחדשות שמתרחשת בתוכינו ואת התוצאות עוד נרגיש, עוד נראה. תנו להתרחשות הזו להיות, אל תתנגדו, תאפשרו. תראו איך תוך כדי התחדשות אתם מתקלפים, שכבות מוסרות, התנגדות נמסה ואתם מתחדשים בהיותכם.

בסטודיו Dalia be happy אני מתחדשת. קולקציה חדשה מתחדשת במטרה וכוונה שאתם תוכלו לחדש ולהתחדש ולבטא את עצמכם ולסנכרן בין הגוף, הרוח והנפש. כל יום קורה משהו טוב. תודה, נתראה גם מחר. אוהבת אתכם, שמחה להיות פה.