כל יום קורה משהו טוב. 100. (וואוו, 100!) החיים ההוליסטיים שלי הם גם החיים ההוליסטיים שלכם. אנחנו מכלול. כולנו. גם וגם וגם. זה לא חדש. רק המודעות לנושא מאפשרת לנו לנהל ולהתייחס באופן מיטיב לחיים שלנו. לחיים ההוליסטיים שלנו.מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה
החיים ההוליסטיים שלנו – הם חיים כמכלול. בואו נראה. אני נותנת דוגמה על עצמי. כל אחד ואחת מכם יכולים לקחת דף ועט ולרשום את הפירוט של החיים ההוליסטיים שלו. זה מומלץ. זה הפירוט שלי. אני אמא. אני חברה. אני מעצבת. אני מנהלת עסק. אני יוצרת. אני מלמדת. אני בעלת בית. אני מבשלת. אני עושה קניות. אני איש הרכש של העסק שלי. אני אשת השיווק. אני מנהלת את הבית שלי. אני אמא של אורי. אני אמא של דרור. אני אמא של תומר. אני אשתו של רענן. אני אחות של גבי ומיה. אני בת של אמא שלי, שרה ושל אבא שלי, זיכרונו לברכה, פרופסור נטליו קרישטל. אני נכדה של סבתא שרה וסבא מרכוס שניהם זל, ושל רוזה ויוסף זכרונם לברכה. אני אחיינית של ובטח פיספסתי עוד כמה דברים. מן הסתם הרעיון ברור. אני תלמידה של החיים. אני גוף, אני רוח, אני נפש. אני כל כך הרבה דברים. גם אתם. כי ככה זה. החיים שלנו, אנחנו חלקים חלקים, פזל ענק ואינסופי שמרכיב את המכלול הזה שנקרא אדם. זה מי, זה מה שאנחנו.
אנחנו רוצים להיות טובים, בהכל. אנחנו רוצים ושואפים להיות איכותיים, מוצלחים וטובים בכל מה שאנחנו, בגם וגם וגם שאנחנו. ואנחנו צודקים. זה רצון ברור ומובן. אנושי. אנחנו רוצים להיות הורים טובים, בעלי קריירה טובה, בעלי ממון, להצליח בלימודים, להיות בעלי בית טובים, חברים שנעים לשהות במחיצתם, יוצרים טובים. אנחנו צודקים ברצון שלנו. זה אפשרי עבורנו כי אנחנו אנשי הגם וגם וגם. הדור של הגם וגם. אנחנו כאלה. פשוט. לא צריך להיבהל. זה מי שאנחנו ומה שאנחנו. הדבר היחיד שיעזור לנו הוא הידיעה. המודעות לעובדה שאנחנו רב מימדיים, הוליסטיים. אנחנו לא מסתפקים יותר בלהיות שלושה ארבעה דברים כמו הדור של ההורים שלנו. אנחנו יכולים יותר, יודעים יותר. יש לנו המון קיצורי דרך – האינטרנט, הרשתות החברתיות ואנחנו באמת יכולים להיות גם וגם וגם. זו ההוליסטיקה. אלה החיים כמכלול. זה מי שאנחנו. זה מה שאנחנו. ותכ'לס – זה כיף גדול אז למה שלא נהנה מזה?
ההתפתחות האנושית כולה מסונכרנת עם כל מה שקורה, במכלול ועד לאדם היחיד, לפרט. ואם היקום בטובו מציע לנו לחיות חיים של גם וגם וגם זה בגלל שאנחנו מסוגלים, יכולים. שיש לנו את האפשרות. אז נחמיץ אותה? ברור שלא!
בחיים ההוליסטיים שלי אני נהנית להיות אמא, זו אחת הבחירות הכי מתגמלות שבחרתי להיות. בחרתי להיות אמא לשלושה ילדים כלומר זה תגמול משולש. החיים המקצועיים שלי מרחיבים את הדעת שלי ומאתגרים אותי בידע ועיסוק שלא חלמתי לדעת ולהכיר. החיים האישיים שלי הם אתגר. היחסים עם הגוף שלי זה תהליך של למידה. עוד ועוד ועוד. הידיעה הבסיסית, האמתית שאני גם וגם וגם מאפשרת לי להרחיב את עצמי להיות כאן שם ופה, להיטיב את חיי ולהפוך אותם לחיים של עניין, חיים של משמעות, חיים של מהות. המודעות שלי לחיים כמכלול מאפשרת לי להיות טובה במישורים רבים של חיי. גם אתם, אני בטוחה.
היופי שבמודעות לחיים הוליסטיים היא העובדה שככל שנשפר חלק אחד של העוגה, פלח אחד של התפוז, חלק אחד של חיינו, מן הסתם החלקים האחרים ישתפרו גם. פשוט, כי ככה זה, גם אם קשה לנו לפעמים לשים לב. חלק מתמלא המילוי עובר לחלק הבא. בחיי.
החיים ההוליסטיים שלי הם אופטימיים. הידיעה שאחנו גם וגם היא אפשרות מאד גדולה. אחד הדברים שאני נוהגת לעשות מדי פעם, לחלק ולפצל את החיים שלי לכמה פרמטרים ולבדוק – מה המצב. איפה אני חזקה ושמחה איפה פחות. אני ממש מציירת לי עוגה וממלאה את החלקים. לפי ההרגשה. זה תרגיל שלקוח ממפגשי אימון. אני ממלאה את חלקי העוגה ובודקת. איפה כדאי לעצור ולהתמלא איפה כדאי להפסיק ואת מה פשוט, לשחרר. החיים הההוליסטים שלי הם קסם. הם מאפשרים לי להיות מגוון ולא להיבהל מהיותי גם וגם וגם.
הידיעה והבהירות לגבי החיים ההוליסטיים שלי הביאו אותי לפתח שיטת עיצוב הוליסטית, המתייחסת לעיצוב כמכלול. כי אם החיים שלנו הוליסטיים, והעיצוב הוא תשקיף של החיים הרי כשאני מעצבת ויוצרת אני רוצה להתייחס למגוון חלקים של חיי ושל חיי הלקוחות שלי. ועל זה עוד ארחיב בהמשך. בינתיים, ימים הוליסטיים נפלאים. אל תיבהלו מהמילה הוליסטיים כי בסופו של דבר זה אומר שאנחנו מגוונים, אנחנו גם וגם וגם. וזה כיף גדול. אל תבהלו מהגם וגם גם אם לעיתים הוא מעמיס כי בסופו של דבר, הוא מאפשר לנו המון טוב! מקווה שנהניתם לקרוא את דברי, זה נושא שיושב אצלי בראש כבר המון זמן. מקווה שעתכם נפתחת ושאתם מתעניינים.

ש.ב – קחו דף ונייר ציירו עיגול ותזהו את הפלחים בחיים שלכם. אחר כך אתם יכולים לבדוק את מצבכם בפלחים של החיים שלכם ולהנות מהתוצאות. אחר כך לשפר את מה שצריך!

תודה, אשמח לתגובות, נתראה גם מחר~
כי כל יום קורה משהו טוב!

תראו, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!
אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן</strong

השארת תגובה