כל יום קורה משהו טוב. מרחיבים את התודעה. התנועה תומכת בגוף, ברוח ובנפש. אני לא מומחית לא לספורט ולא למדיטציה. אך בשיחה על הרחבת התודעה אני חייבת לדבר על תנועה, ספורט ומדיטציה כי הם כלים משובחים להרחבת התודעה וליכולת שלנו לשמור ולהרחיב על תדר שמחה וחיוניות. 
אנחנו גוף \ רוח \ נפש. החלקים שלנו לא מופרדים, הם מסונכרנים ומאוחדים. על כן כשאנחנו מזינים את הרוח-  הגוף והנפש מוזנת, כשאנחנו מזינים את הנפש – הרוח והגוף מוזן וכשאנחנו מזינים את הגוף – הרוח והנפש מוזנים. בסגנון החיים שלי אני בוחרת להזין את שלושתם ומשתדלת לאזן. את תבחרי מה מתאים לך ואיך מתאים לך. אין שום ספק שחשוב להיות בתנועה – ספורט, הליכה, ריצה, יוגה, ריקודים וכו וכו. הרשת מלאה אפשרויות מיטיבות. תבחרי את מה שאת אוהבת ותעשי. אל תשקעי. לא עכשיו. בזמן התנועה את מתמלאת בכל הטוב שיש לגוף \ רוח \נפש שלך להציע לך. אל תוותרי לך, אל תוותרי עלייך. הרגלי התנועה שלי הם:
אני צועדת בשדות בכל יום כ 5 ק"מ
מתרגלת צ'י קונג דרך היוטיוב עם Yoqi Yoga and Qigong, כאן

הרשת מלאה הדרכות, תמצאי את האחת בשבילך ותהני. גם סתם לשים מוזיקה ולרקוד את עצמך לדעת זה מעולה.ע

מדיטציה.

כל יום קורה משהו טוב. למדיטציה נחשפתי לפני 12 שנים במהלך ההחלמה שלי מהסרטן. אני משתדלת לשלב מדיטציה בחיי היומיום שלי, בעיקר מדטה בזמן סריגה ורקמה, בזמן יצירה. אני מקשיבה למדיטציה מהרשת, אמליץ לכן מיד על כמה. 
רבות וגדולות נאמר על מדיטציה ככלי להורדת לחץ, יצירת מרכז וחיבור עצמי גבוה. המדיטציה היא הרגל נרכש. אני ממליצה פשוט להקשיב למדיטציה לא ארוכה ולהיות בהקשבה. פשוט ככה. המדיטציות שאני מקשיבה להן:
לואיז היי המופלאה, זכרונה לברכה שרק לשמוע את הקול שלה התדר שלי נרגע בעשרות אחוזים. כאן אחת המדיטציות האהובות עלי.
קרן כהן, מורה לתודעה ומפיצת אופונופונו מעלה מדיטציות שאני אוהבת להקשיב להן, כאן
למרחב מודעות (אני תלמידה שלהן) יש מדיטציות טובות וקצרות, כאן
ספריית המדיטציות מעלה מדיטציות טובות ונעימות, כאן
ויש עוד מלא. אם את מדטה בשגרה – נהדר. ואם לא זה בדיוק הזמן, כשאנחנו עוסקים בהרחבת התודעה לטובתנו, להתנסות ולעשות. ככה את יוצרת עבורך תודעה טובה. לאט ובסבלנות ועם בחירה מודעת. 

את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.
איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy  

השארת תגובה