כל יום קורה משהו טוב. היום, אני יוצאת לאור. אמנם אני נמצאת באור אבל לפעמים, צריך להתחדש ולהתרענן. אני נשמעת אולי מאד ברורה אבל אני בעיקר מתרגשת. מאד מתרגשת. כל יום קורה משהו טוב. יום שחלה בו בהירות פנימית הוא יום מעולה. כמשאירים את התדר פתוח, כשנותנים ומאפשרים למידע לזרום התשובות מגיעות. אולי אני נשמעת קצת לא ברורה, מיד אסביר.

לאחרונה מצאתי את עצמי נשאלת – מה את עושה? שאלה ששואלים אנשים שלא מכירים אחד את השני. אני מעצבת, מצאתי את עצמי עונה. יש לי מותג שנקרא Dalia be happy. אני עושה דברים צבעוניים, עם מילים כל מיני אקססוריז נעים מאד. באותה פגישה נשארתי קצת בהלם מעצמי. wtf דליה. את מגמגמת. המשכתי את יומי  מבוישת ונבוכה. מרגישה אידיוטית. פשוט. האמת, כבר הרבה זמן אני מרגישה שיש פערים בין מה שאני מתכננת לבין מה שאני מוציאה לאור. משפט מעלית קוראים לזה. מי את…תעני מהר. מי את. משמעותי מאד לבעלות עסקים. משפט מעלית. קצר, ממצה וברור.
אז הזמנתי את תמי לכוס קפה.
אני דיברתי ודיברתי והיא הקשיבה והקשיבה כמו שרק היא יודעת להקשיב לי(תודה תמוש) והבנתי. והיה לי מן אה הה מומנט שזה מן רגע שמרגיש כמו דומינו ראלי. כל האסימונים נופלים. טאק טאק טאק. הכל מסתדר. הכל במקומו. ונהיה לי משפט מעלית למופת. 60 שניות רהוטות. פתאום באמת הבנתי הכל. נעשה לי ממש, אל ממש נוח במקומי. גיגלתי את המשפט בלשון עוד כמה ימים ונוכחתי לדעת שאכן, נעים לי. מצאתי את ההגדרה המדויקת לי. ועכשיו, כשתשאלו אותי מה אני עושה או מי אני בהיבט המקצועי או אם אבקש מכם להמליץ עלי להרצאה או יום עיון אדע מה אני. מי אני. למה אני.
רגע תכף מגלה
חלפו כמה ימים, נפגשתי עם קבוצה של חברות עסקיות בבית הקפה המקומי וסיפרתי להן בהתרגשות על הדיוק שלי. הן בירכו אותו, אמרו שזה מעולה. חייכתי. כשאת חושפת את עצמך את ממש רוצה פידבק טוב.
אם אין אני אינני אני אז מי אני בכלל?
שנים רבות נאחזתי ואחזתי את אני מעצבת. זה המקצוע שלי טענתי. וכששאלו אותי אמרתי מעצבת ובלב אמרתי אני לא רק מעצבת. למה לא רק שאלתי את עצמי. כי אני לא רק מעצבת. אז מי אני? מה אני? הצבעים, המילים, הסריגה, העיצוב, כל יום קורה משהו טוב, הסדנאות, ההרצאות שיגיעו. כל המכלול הזה שרוצה לגעת באנשים, להבטיח להם הבטחות וגם לקיים. כל זה מבקש להיות מאוחד באמת אחת, ברהיטות של הגדרה, במהות פנימית אחת רוטטת, חיה וקיימת.
והרי לפניכם, בענווה, בהתרגשות ההגדרה החדשה שלי. 
Dalia be happy | ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה.
אשמח לשמוע מה דעתכם
דליה.

אתן מוזמנות לספר לחברות שלכן על "כל יום קורה משהו טוב" ולהזמין אותן להצטרף אלינו. 
מחר ארחיב על ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. עקבו אחרי, כאן באתר ובפייסבוק, כאן

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

יאללה בי, אוהבת אתכן