כל יום קורה משהו טוב. אוהבת מעומק ליבי זו את שאוהבת, בכל כולך, מעומק עומקו של ליבך. הלב שלך החכם, היודע, הפתוח לאהוב, לתת ולקבל. אהבה מעומק הלב היא אהבה טובה, מכילה ומאפשרת. תבורכי. תהני. תאהבי.

כתוב את הכותרת כאן

כל יום קורה פה משהו טוב. אוהבת מעומק הלב זו את שלא מפחדת לאהוב. את יודעת שאולי תפגעי. את יודעת שאולי תתאכזבי. את גם יודעת שלאהוב מעומק הלב זו ההרגשה הכי נעימה, כנה ועמוקה שיש. פשוט, לאהוב.
כל יום קורה משהו טוב. עכשיו, אחרי שתרגלת אהבה מעומק הלב בואי נתרגל אהבה עצמית מעומק הלב. את יודעת לאהוב את ילדייך, חברותייך, בן או בת זוגך. ועכשיו, אני שואלת – האם את אוהבת מעומק הלב, את עצמך?
כל יום קורה משהו טוב. לאהוב מעומק הלב את עצמך זה הריפוי הגבוה ביותר שיש. כשאת אוהבת את עצמך מעומק הלב את סולחת לעצמך, מודה לך ומכירה. את יודעת מתי את רוצה לנוח ומתי לשמוח ומתי לבלות ובמה לעבוד.
כל יום קורה משהו טוב. איך להתאהב בעצמך? זה תהליך. זה המסע. חפשי לך מורה רוחנית טובה ותרגלי אהבה. אהבה עצמית.
כל יום קורה משהו טוב. את מוזמנת לפתוח מחברת (רצוי מחברת של Dalia be happy) ולכתוב לפחות 20 שאת אוהבת בעצמך. ברכות. כשתסיימי תמצאי מישהו שאוהב אותך ותקריאי את מה שכתבת בקול רם. 
ואם את ממש רוצה להתאהב בך, תוסיפי תודה אחרי כל משפט.
תמשיכי כל יום, סיבות חדשות להתאהב בעצמך. כי כל יום קורה משהו טוב.

 

מתנה נפלאה ליום האישה

את מחפשת מתנה נפלאה ליום האישה? יש לי מה להציע לך!
לכבוד החג הנפלא בו אנחנו מעצימות וחוגגות את העצמה הנשית, את היותנו נשים מצליחות, משפיעות, משגשגות. לכל הפרטים, את מוזמנת לכאן

השארת תגובה