כל יום קורה משהו טוב. מרחיבים את התודעה. גם עכשיו, גם היום. כשהכל מסביב מתפרק (לכאורה) אנחנו, לא יכולות להתפרק. פשוט, אי אפשר. יותר מדי תלוי בנו, בנוכחות שלנו, בכוחות שלנו. עיניים נישאות אלינו ואנחנו מחויבות. לעודד, לשמח, להשרות שלווה, ליצוק ביטחון. כשהכל מתפורר מסביב אנחנו מחויבות מדי פעם לעצור רגע, להדליק את המתג ולהגיד לשמחת הלב שלנו, בואי, תעזרי לי. שמחת הלב תגיע. היא תמיד מגיעה כשקוראים לה. היא פשוט שם.

להזמנת התמונה, לחצו עליה ותעברו לחנות המקוונת

שמחת הלב שלך כאן עבורך

כל יום קורה משהו טוב. אנחנו לא לבד בכאוס הזה. כולנו שם. אף אחת מאיתנו לא לבד. גם אם נדמה ככה לפעמים. אנחנו ביחד. את איתך וסביבך המון אנשים, המון כח, הרבה אפשרויות. אל יאוש. אל פחד. זה קשה אבל זה עובר. ומה יהיה אחר כך? אין לדעת. אבל נכוון שמה שלא יהיה – זה יהיה משהו טוב. כי אתן ואני כבר יודעות. אנחנו למודות נסיון. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם עכשיו, גם מחר.
—-
כל יום קורה משהו טוב. העולם האישי שלי התפורר לרסיסים יותר מפעם אחת. בריאותית, כלכלית, זוגית, משפחתית. אני מכירה ויודעת את התחושה. ובפרספקטיבה של זמן אני אומרת באופן חד משמעי: בכל פעם יצאתי מחוזקת, חכמה, אותנטית, מחוברת. בכל אחת מהפעמים נפגשתי שוב ושוב עם שמחת הלב שלי והבנתי, שאני והיא זה לנצח. שגם כשאני מוותרת עליה – היא לעולם לא תוותר עלי. לפעמים אין ברירה. צריך להתפרק. הלא ידוע מבהיל. אנחנו כולנו פה בסרט הזה.
—-
כל יום קורה משהו טוב. אני לא יודעת משהו שאתן לא. אני רק רוצה להזכיר לכן, קצת מניסיוני, שהשמחה שלנו אינה תלויה בדבר. היא פשוט נמצאת. וכשאנחנו מחלצים אותה ומשתמשים בה,  היא מיד נענית, נוכחת ומקילה עלינו. כי כשיש שמחה, אמרו חכמים ממני פשוט, הרבה יותר קל. נכון שלפעמים נראה שאין אפשרות כזו אבל אני בטוחה שאתן יודעות בדיוק מה מביא לכן שמחה. מה מעורר אותה. פרח? מדיטציה? יצירה? סריגה? הליכה? סדרה טובה בטלויזיה? ספר טוב? פשוט, תשתמשו בזה. תעצימו את השמחה ואת הנוכחות שלה. בפשטות הדברים הקטנים שאפשריים, גם עכשיו כשהעולם שלנו שונה כל כך. כל יום קורה משהו טוב. גם היום. בטוח גם מחר.

—-

נעים מאד, שמי דליה ברנובר, תמיד, ובימים אלו במיוחד אני כאן בשבילך, לעזור לך להיזכר ולהתחבר לשמחה של הלב שלך. באמצעות מילים, צבעים ויצירה.

את מוזמנת להירשם ולהתחבר, את מוזמנת לעקוב אחרי בפייסבוק ולמלא את עולמך, בהשראה אינסופית להשראה לשמחת הלב.

תודה, דליה.

להזמנת התמונה, לחצו עליה ותעברו לחנות המקוונת

התמונות של Dalia be happy

יוצרות שמחה ואוירה טובה, הן מעצימות ושומרות על תדר השמחה. את מוזמנת להזמין ולרכוש, כאן

פוסטים נוספים בנושא שמחה ושמחת הלב
לומדת את שמחת ליבי, כאן
שמחה, כאן
כשאת מדברת על שמחה, כאן
מתג השמחה, כאן
מעלים את תדר השמחה, כאן
שמחה שאינה תלויה בדבר, כאן
פָּלֶטַת  שמחת הלב,כאן
עיצוב שמח, כאן

 

השארת תגובה