כל יום קורה משהו טוב. אהבה עצמית היא מקור הטוב שלך. על כן, ללא קשר למה את חושבת על זה, היום אני מזמינה אותך לעשות אהבה. עם עצמך. היום, ולמשך הימים הקרובים תאהבי את עצמך. כאילו אין מחר. תתאהבי בך הכי חזק שאפשר. היום תאהבי את עצמך ותני לאהבה הזו לבעבע בתוכך. לפמפם אותך. זה לא אכפת לי ותכף גם לך בכלל אם את רזה מדי, שמנה מדי, אסירה בבית הכלא או אשה חופשית. אם את עשירה ככורח או חיה בחוסר. היום אני מזמינה אותך, מתחננת לפנייך. תעשי אהבה עם עצמך. Make love not war.

תעשי אהבה סוערת עם עצמך.

כל יום קורה משהו טוב. זה הרגע לאהוב אותך. זה הרגע להאמין לכל המחמאות הניתנות לך. זה בדיוק הזמן להיות מרוצה מהחיים שלך. זה הרגע להבין שאהבה עצמית לך אלייך היא המקור לכל הטוב שאת רוצה שיהיו בחיים שלך. זה הרגע להבין שרק מתוך אהבה עצמית את יכולה להגיע למקום הזה, לרגע הזה של הנחת. 
ומה זו אהבה עצמית? אגיד לך מה היא לא. היא לא שיפוט. היא לא התניות. היא לא ביקורת. היא לא " אני לא מספיק טובה" היא לא "לא מגיע לי".
ומה היא כן?
אני נהדרת. תודה על המחמאה. איזה כיף לי. אני אוהבת אותי.
כל אחת מאיתנו יודעת איך לבטא אהבה עצמית. דבר אחד אני יודעת בוודאות שאין שנייה לה – אהבה היא ריפוי גבוה, אהבה עצמית היא הגשמת כל החלומות שלך.

לואיז הי (Louise hay) אומרת

כל יום קורה משהו טוב. תאהבי את עצמך. ממש. תספרי לעצמך כמה את טובה, מוצלחת, נהדרת. תני ליקום להבין את זה. תשדרי את זה הלאה. תהווי השראה לילדים שלך, לחברים שלך, לבני הזוג שלך. תהיי טוטאלית ותעשי הכל מתוך אהבה. 
ממש ככה. אני יודעת מה את אומרת וחושבת – לכן אומר לך בפשטות. אהבה עצמית לא סותרת את האפשרות להתקדם, להתפתח, להשתפר. נהפוכו. רק המניעים והדרך הם של אהבה עצמית ולא כל השאר.
—-
ובמילים אחרות – איך את רוצה שהילדים שלך יהיו – תהיי קודם את עבורך. את רוצה שהילדה שלך תכיר בערך עצמה, תאהב את עצמה תפעל מתוך האהבה הזו לעצמה? אז קודם את יקירה. קודם את. לכי לעשות אהבה עם עצמך. תזכרי. Make love not war. תעשי שלום עם עצמך. אחר כך, הכל יסתדר.
—-

את אף פעם לא לבד, כי אני כאן איתך. כל יום. יום יום.
אגב אם את מרגישה צורך לשנות, להשתנות זמן שינוי הוא בין 30 ל 60 ימים. אני מתרגלת אהבה עצמית 40 ימים. ממש, כותבת ביומן ועושה פעולות של הודיה והצהרות חיוביות לטובת הגברת האהבה העצמית. כי אני מרגישה שמשהו צריך להתיישר ביני לביני. מה זה הצהרות חיוביות? על זה בדיוק אדבר מחר.
—-
 מזמינה אותך לבדוק מה קורה בדצמבר בסטודיו

אתן לך רמז
סייל דצמבר \ סדנאות אמא ובת בחנוכה \ מתנות נהדרות ליום המורה
כל הפרטים והמידע, כאן