כל יום קורה משהו טוב. אם תפגשי אותי ברחוב ותשאלי אותי מה שלומי, אני אגיד לך בפה מלא – פשוט, טוב לי עכשיו. אני כותבת ומתגלגלת בצחוק. איזו דרך הייתי צריכה לעשות, כמה קשרים שחררתי, כמה בכי, דמעות, כאב, התחשבנויות. כמה מילים, סדנאות, מטפלים. כמה קושי עד שהסכמתי להגיע לרגע הזה ולהגיד – פשוט, טוב לי עכשיו. בא לי להסתובב ברחובות העיר ולהגיד לכן בואו תצעקו איתי. טוב לי עכשיו. טוב לי. טוב. מתעוררת בי השאלה הפשוטה – למה? למה אני צריכה להגיע עד גילי המפואר כדי להעיז ולומר – פשוט, טוב לי עכשיו. להגיד? להרגיש! פשוט, טוב לי עכשיו!

כל יום קורה משהו טוב. איזו זכות זו להיות בת 50 +-. הרוחות נרגעות. יש הבנה – זה עכשיו או אף פעם לא. הרי ביננו, אנחנו כבר יודעות. זו התודעה שלנו שמנהלת אותנו. אנחנו חייבות לעשות שינוי אחד ויחיד, הכי משמעותי שנעשה אי פעם – אנחנו מנהלות אותה, את התודעה. חילוף תפקידים. התודעה שלנו על כל המורכבות שלה, על כל זיכרונות ילדות, זיכרונות מגלגול קודם, מחשבות, חוויות, עשו עלי חרם, קשה לי, אני שמנה מדי, אני רזה מדי, אני לא מספיק מדי כמו שהמורה בכיתה ג' אמר לי. כפרה את כבר בת 50 פחות או יותר. כיתה ג…זה היה מזמן. אז בואי נרגע ונתחיל לנהל את התודעה שלנו. כי תכלס, עכשיו ברגע הזה – טוב לי עכשיו! אני יודעת שגם לך. תגידי את המשפט. חזק וברור. תרגישי אותו. תנשמי אותו. ואם את לא מצליחה, ואם את אומרת "פשוט טוב לי עכשיו" ופורצת בבכי תמרורים – זה בסדר. ראשית אני שולחת לך חיבוק וירטואלי אמיץ. שנית, קומי צאי אחותי. הגיע זמן לשנות משהו בחיים שלך, כדי שתוכלי להגיד – "פשוט טוב לי עכשיו!"

כל יום קורה משהו טוב. אנחנו פשוט לא מיומנות בזה. לא את ואני באופן מיוחד. כולנו. שימי לב כמה זמן אנחנו יכולות לדון ולדבר על הבעיות וכמה מעט אנחנו מיומנות לדבר על – מה שלומך? מעולה. טוב לי עכשיו.
——
טוב לי עכשיו לא מחליף את כל האתגרים, קשיים, משימות, ואפילו לא את כל היעדים. טוב לי עכשיו לא מוחק את התסכולים ואת מה שאולי, אולי עוד קשה.
טוב לי עכשיו זו מנטרה. הצהרת אמונים לעצמי. כן, עשיתי זאת. טוב לי עכשיו. אני מאוהבת. בעצמי, עכשיו. טוב לי.
טוב לי עכשיו זו הרחבה של כל יום קורה משהו טוב. כי הרי אם כל יום קורה משהו טוב – אז טוב לי עכשיו. ככה, פשוט.
—–
אני יודעת מה את חושבת. אם כל כך טוב לי מי יטפל בבעיות? באתגרים? בקשיים? במערכות היחסים שהשתבשו? בכלל, בכל מה שהתבש?
כשנחשפנו לעידן החדש ולתפיסות הרוחניות הבנו, זה היה ממש אחד השיעורים הראשונים – שכל מה שנתמקד בו, יתרחב. אז שימי לב, זה עובד ככה. את מתרגלת "כל יום קורה משהו טוב" הטוב, לפי חוקי היקום, מתרחב. כי את מתמקדת בטוב! את מאמינה לעובדה שכל יום קורה משהו טוב ואת אומרת – טוב לי עכשיו. צועקת טוב לי עכשיו! לפי חוקי היקום, הטוב גדל. ככה, פשוט.
ככה משיגים חיים טובים. מנהלים את התודעה. אחרי זה, נראה לי שאת לא צריכה עוד משהו לחיים איכותיים של אהבה, קבלה וסליחה.
ועכשיו, לכי, תרגלי. כל יום קורה משהו טוב ותרחיבי \ פשוט, טוב לי עכשיו!
תארי לעצמך ש 100 נשים עושות עכשיו את התהליך הזה וביחד, יוצרות לעצמן מציאות מיטבית, בקלות ובפשטות. תודה! אני ממש, אבל ממש מתרגשת!
נתראה, גם מחר!
—–

אני גם כאן,  באתר ובפייסבוק, כאן

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

יאללה בי, אוהבת אתכן. אתן מוזמנות להגיב, לשאול להגיד ולאהוב.