כל יום קורה משהו טוב. לאט לאט אנחנו ממשיכים הלאה. לא חוזרים לשגרה
כי כלום כבר לא כמו שהיה. אנחנו רק מתחילים לראות ולהרגיש את השינוי וההשתנות. הרוח המיטיבה נושבת ומזכירה לכולנו שהכל, אבל הכל, לטובה. הרוח הטובה היא נדיבה והיא מבקשת ממני להביא אלייך כלים פשוטים ויומיומיים שתוכלי להשתמש בהם ולהיטיב את יומך. כך אני עושה. בכל בוקר את מוזמנת להצטרף אלי לפייסבוק שלי, כאן (את עושה לייק ואת איתי) ולקבל את כלי העבודה הרוחניים שעוזרים לך וגם לי לבחור בשגרה מיטיבה. 
אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו יוצרים את שגרה טובה ומיטיבה. 
והיום, מפנים
 תשומת לב לחיים ההוליסטיים שלנו.

החיים ההוליסטיים שלי

ומה החיים ההוליסטיים שלך? 

החיים שלנו רב מימדיים.

כל יום קורה משהו טוב. אשליית חד המיימדיות מסתיימת. אנחנו מבינים שאנרגיה חדשה מגיעה אלינו. אנרגיה שיש בה הרבה טוב. יש אומרים שכל האנושות כולה מתעלה לדרגה חדשה. לעיתים קשה לראות את זה בחיי היומיום. יש תחושה באוויר, שמשהו גדול משתנה. אני פוגשת אנשים ורבים מהם מבינים שמשהו קורה פה. לא ברור איך זה ישפיע עלינו ואנחנו צריכות לדעת שהכל, קורה לטובה. גם אם קשה ומאתגר עכשיו, המשהו הזה שקורה בעולם הוא לטובתנו.

תדר חדש

כל יום קורה משהו טוב. תדר חדש מתרחש כאן. סדרי עדיפויות משתנים. הקורונה הראתה לכולנו שאפשר אחרת. רובנו חווינו את חוויית האיטיות, ההתכנסות, המשפחתיות. זה זמן מצויין להתבונן בסדרי העדיפויות שלנו ולהגדיר אותם מחדש! כדי ליצור שגרה חדשה בואו נתבונן בשגרה הקיימת, נבדוק את הבחירות שלנו ונשנה אותן, לטובתנו. החיים שלנו הם הוליסטיים ואנחנו מכלול של דברים. אנחנו הרבה דברים, אנחנו נושאי תפקידים רבים. חלקם במימוש חלקם מתוך שגרה. גם הפרופורציות בין התפקידים שלנו הוכתבו או הוגדרו על ידינו מזמן. אני מציעה להתבונן בכל מה שאנחנו ולבחון. האם הבחירות שעשינו עדיין רלוונטיות, מה אנחנו רוצות לשנות ולהתחיל לשחק את משחק החיים, את הפאזל הנפלא שהוא אנחנו.
—-
כל אחת מאיתנו היא
אשה, בעבודתה, כנראה אחות, אולי אמא, בת, חברה, מתעמלת, יוצרת, מבשלת, מנהלת בית, נוהגת, מטיילת, אולי מתנדבת. בטח עוד כמה דברים ששכחתי. כולנו גם וגם וגם וכל ה"גמים" שלנו רצויים ונהדרים. התדר החדש שלנו מבקש לאזן את מערכת היחסים בין כל ה"גמים" שלנו. מבקש מאיתנו לבחור. לאפשר לנו להנות מהשילוב של כל חלקינו. התדר החדש מבקש לשחרר את המחשבה מתלות ושחרור הערכים שלנו לערכים חדשים. 
כל יום קורה משהו טוב. זהו תהליך שדורש תחקיר ובחירה. את מוזמנת לחקור את הנושא ולחשוב מה מתאים לך. איך את רוצה שהחיים החדשים שלך ייראו. להוסיף זמן פנוי, להוריד מחוייבות. אם את מוצאת את עצמך עובדת מבוקר עד ערב ללא זמן פנוי לעצמך, את מוזמנת להבין שזה הזמן לשחרר זמנים לטובתך. כל מה שהבטחת לעצמך בימי הקורונה – תקיימי. התדר החדש שקיים פה בעולם מבקש אותך להיות חופשיה, שמחה ומשוחררת.

החיים עצמם.

כל יום קורה משהו טוב. החיים עצמם מלאים אתגרים ומחשבות, אפשרויות והתחייבויות. התדר החדש שמגיע, שמנשב אלינו תוך כדי חזרה לשגרה מבקש מאיתנו להבין שזה רגע שבו אפשר ליצוק את השינוי. למעשה נרצה או לא נרצה – שינוי מתחולל אז בואי, תהיי שותפה לשינוי הזה. קחי את מכלול חייך, פרסי אותם וכמו במשחק משובח תחליטי מה את רוצה להוסיף, לשנות, לאזן. אם גילית בזמן הקורונה שנעים לך וטוב לך בבית, תבקשי מהשינוי להוסיף זמן בית. לאט לאט – ואולי מהר הדברים הטובים שאת מזמנת יהפכו למציאות משמחת. 
כל יום קורה משהו טוב. אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו מחוללים שגרה חדשה וטובה עבורנו ועבור כל אהובנו.

טוב עבורך, טוב לכולם.

כל יום קורה משהו טוב. הכלל הוא פשוט. כשטוב לך, כשאת נמצאת בהגשמה שלך, בנקודת השפע שלך, במקומך, במלואך אחוז ההשפעה שלך על הסביבה גובר. האנרגיה הטובה של שביעות הרצון שלך מהדהדת הלאה כמו אדוות. הלאה והלאה ומביאות ריפוי ושלמות על האנשות כולה. ככה זה.
כל יום קורה משהו טוב. אהיה כאן, גם מחר.

אנחנו לא חוזרים לשגרה, אנחנו יוצרים שגרה חדשה. מזמינה אתכם לקרוא, להתעמק ולאפשר למילים לחלחל וליצור את השינוי שאתן רוצים, בשבילכם. כל הפוסטים, כאן
זמן לבחירה | זמן לאהבה | זמן לשמחה | זמן לתודה | שפענתינה | יצירה | התבוננות – חיים הוליסטיים | חכמה הדרך מההולכים בה | מילים מעצימות לתזכורת

השארת תגובה