כל יום קורה משהו טוב 89. עיצוב, זה המקצוע הראשי שלי, השכלתי הפורמלית. למדתי עיצוב אופנה, עבדתי כמעצבת בתעשייה המפוארת מאד – תעשיית הטקסטיל שהיתה בשיאה, לשמחתי בשנות ה-80 וה 90. אני מעצבת. זה מה שבחרתי לעסוק וזה המקצוע אותו אני בוחרת שוב ושוב ושוב. הרעיון המקסים הזה שאני יוצרת יש מאין – זו חוויה של נס. לא פחות. אני כבר מעצבת יותר מ 25 שנים , ניהלתי כמעצבת ראשית את הסטודיו בגרבי דלתא, עסקתי בעיצוב ופיתוח, יש לי עסק שעוסק בעיצוב. שנים בוער בי ידע תאורטי שמבקש להיכתב ולצאת. הידע הזה, הוא ידע של עולם חדש. הוא מדבר על הנגשת העיצוב, הוא מדבר על העבודה שעיצוב, כמו שאר החיים בעולם החדש הוא הוליסטי. הוא מכלול.
התמונות בפוסט מתוך קולקצייה חדשה ומרגשת עד מאד של מוצרים וסדנאות. Coming soon

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול. עיצוב הוליסטי זו הגדרה כללית שמדברת על שיטה. שיטה של עבודה. תהליך עבודה. כל מעצב בסופו של דבר מפתח שיטה של עבודה ואני גיבשתי את השיטה הזו לכדי מתודולגיה סדורה. שיטה. תהליך של עיצוב כולל תהליך עבודה. זה לא פוגע ביצירתיות אלה להפך, מעצים אותה. בעיצוב יש תהליך עבודה, תוצאה ושימוש. עיצוב זו עשייה רב מימדית. שדורשת התייחסות שכזו. זה נכון ורלוונטי לעיצוב מוצר באלפי ועשרות אלפי עותקים וזה נכון למוצר בעותק אחד. שמיכה שסרגתי לנכד. שרשרת שיצרתי עבורי. השיטה פשוטה, אפשרית ונגישה.

עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול – למי זה מיועד. הרעיון המרכזי בשיטה הזו זו האפשרות להנגיש ליוצרים, אלה שיוצרים מוצר מתוך הדרכה כמו שהוא. זה נהדר. זה מצויין. אבל זה לא מספיק. כי אפשר יותר. פשוט, אפשר יותר. כי מי שיודעת כבר ליצור היכולת שלה לחשוב ולדמיין כבר נמצאת. עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול מאפשר לכל אחד ואחת – מבוגר, ילד ויוצר לפתח באופן מוסדר חשיבה יצירתית, לצאת מגבולות עצמו, לשוחח עם עצמו ועם הטעם האישי שלו, לשלב את כל זה במוצר שאותו הוא יוצר. ומה יוצא לו מזה? מוצר נפלא. אתגר גדול יותר. תהליך עיצוב מרתק. שיחה אישית עצמית. מה מרוויח המשתמש? תנסו, תגידו. אני יודעת. מנסה את השיטה הזו כבר שנים.

עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול נוצר מתוך אובססיה. יש לי צורך אובססיבי לעשות סדר בבלגן. ספונטניות זה נחמד אבל לא כשצריך לעמוד בלוח זמנים, תקציב וגם שיצא יפה. (גם כשיוצרים מתנה לחברה יש תקציב, יש לוח זמנים). עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול נולד מתוך הבנה עמוקה שבעידן החדש צריך ונדרש, גם בתהליכי עיצוב לשלב בין חומר ורוח ונפש. אין יותר הפרדות. זה פשוט ככה.

עיצוב הוליסטי – עיצוב כמכלול – מה אני עושה עם זה – אחרי הרבה שנים שאני מעצבת בעצמי בשיטה הזו, בהצלחה הולכת וגוברת יש לומר – הולכים לקרות כמה וכמה דברים מרגשים ביותר!
1. אני משלבת את השיטה בכל הסדנאות שלי! לוח סדנאות חדש יפורסם בימים הקרובים, סדנאות מקסימות! תבואו עם חברות, עם קולגות וביחד ניצור, נעצב ובעיקר: נהנה. על הדרך ברחיב מודעות לשמחה ואיכות חיים וניישם את העיצוב ההוליסטי.  הסדנאות יפורסמו כאן.
2. קורסים ללימוד ויישום העיצוב ההוליסטי ליוצרות ומעצבות ייפתח בקיץ. פרסומים יגיעו בהמשך.

דליה מה פרטים בהמשך, אנחנו רוצים עכשיו!
צודקים. אבל הטקסט הזה נפל עלי. לא התכוונתי לכתוב אותו היום. הוא יצא לי מתוך המקלדת ואני זרמתי. כל העידכונים כולם יקרו.
איפה אפשר להתחבר אלי, לתכנים שלי ולעידכונים?

שימו לב, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!

אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
שבת שלום, תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה