כל יום קורה משהו טוב. ריפוי פרק 2 בו אספר על הריפוי שאני מביאה ומה הביא לריפוי שלי. תהליך הריפוי של אדם מתחיל ברגע שהוא נושם את נשימתו הראשונה. הנשמה מגיעה לגלגול שלה כדי להתפתח ולשגשג, כדי להיות טובה יותר. ככה זה, בפשטות. בוא נסייג את זה שרובנו. לפחות האנשים שאני חיה לצדם ובטח אם אתן פה מודעות לצורך לעבור תהליך של ריפוי. יחד עם זאת רובנו עוברות רגע מסוים, טלטלה שגורמת לנו לצאת למסע שלנו, לעבר תהליך הריפוי שלנו.

פטיש 12 ק"ג?

לכל אחת מאתנו יש רגע כזה שהריפוי נדרש ברמה של לחיות או למות. מוות של אדם קרוב, מחלה קשה, גירושין. אנחנו כל כך קשות אל עצמנו שניצור דרמה כדי להתעורר. הבשורה: זה נגמר. אפשר להתעורר סתם ככה. את לא חייבת לסבול או לקבל פטיש 5 קילו על הראש (מטאפורה) כדי לבחור בחיים פשוטים, חיי שמחה ואהבה. את פשוט יכולה לקום בוקר אחד ולהחליט שאת בוחרת. בך.

אצלי? אצלי ברור שזה היה פטיש 12 קג. לפחות.

אצלי זה כמובן היה פטיש 12 ק"ג עם גרורות ובונוס. כי אני לא הקשבתי לעצמי בכלל. הישגים, מטרות, מה יגידו. כל אלה היו נר לרגלי. העולם שלי היה עולם של שקר. אני מגזימה כמובן כי היו מלא דברים טובים ואף מעולים בחיי ויחד עם זאת סטיתי מהדרך הטובה שלי, ללא ספק. עובדה. הסרטן הגיע, התיישב ברגל ימין – כלומר איך עוד נעצור לך את הדרך גברת – כמובן ששלח גרורות למפשעה כדי שלא אצליח לעקוף אותו ופשוט להמשיך. זה כאב, אין מילים עד כמה. לא יכולה לחזור לכאב הזה אפילו בזיכרון רגעי.

זה כאב והמשכתי.

אז הסרטן עצר הכל. בעולם הרוח שאותו גיליתי אומרים ש –
סרטן זו מחלה של הנפש
כאב זו הצלה גדולה
איפה שהסרטן מגיע – שם מקור הבעיה.
אז עצרתי הכל וביקשתי תשובות. והקשבתי לרופאים ועשיתי את מה שצריך וליד – פתחתי דלת רחבה לעולם הרוח. ויצאתי לרפא ולהחלים את נפשי העצובה, הפגועה, הכואבת שביקשה הקלה וריפוי ונחת ורכות. אבל איך אפשר לבוא ברכות למישהי שכל כך קשוחה אל עצמה. 
יצאתי למסע הריפוי שלי. העמקתי את היצירה והתחלתי לסרוג ולרקום. העמקתי את הידע שלי בצבעים. למדתי את הרוח והתקשור והרוחניות וחיברתי ביניהם, ועודני. התחברתי עמוק יותר למילים ולמה שהן מביאות איתן.
נאבקתי על דרכי ללא חת והיתה סביבי התנגדות. התנגדות שיצרה מחלות נוספות אבל אני ידעתי שזו הדרך. זו דרכי. וגם את ההתנגדות הזו ריפאתי. מאז כל קושי מקבל ריפוי.
והיום אני כבר מסכימה. להתחבר ליכולות הריפוי שלי. אני מסכימה ומבינה את המרפאה שאני ושהייתי בגלגולים קודמים – בהרבה מגלגולי הקודמים הייתי מרפאה, הייתי מגשימה. מכשפה טובה.
כלי הריפוי שלי הם:

עיצוב – ריפוי מרחבי חיים למרחבים נעימים ומרפאים, מחוללי טוב

לימוד מעמיק בנושא אנרגיות

כלי היצירה, הסריגה שיוצרים ריפוי עמוק של הלב

הצבעים כשפה של ריפוי ושמחה

יצירת אוירה שמחה שהיא בעצמה יוצרת ריפוי עמוק.

ריפוי הוא דיאלוג. זה לא מספיק שתתלי תמונה עם המילה אהבה. הדיאלוג עם ה"אהבה" ייצור ריפוי והצורך באהבה, אמר המשורר, לא מסתיים אף פעם.
אני כאן כדי לחולל יחד איתך ריפוי. לעצמי, לך, לבני משפחתנו ולכל המעגלים שסביבנו.

אם תרצו, אני כאן באתר ובפייסבוק, כאן

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

יאללה בי, אוהבת אתכן

——
כל הפרקים של ריפוי – ריפוי 1\3, ריפוי 2\3ריפוי 3\3מרפאה (בלחיצה על המילה תגיעו לפוסט)