כל מה שאנחנו צריכים כדי להרפא, נמצא בתוכנו.

ריפוי, זה חיבור עמוק לעצמנו. ברגע שאנחנו מקבלים את עצמנו, נוצר חיבור ואחדות והם אלה שמביאים ריפוי. במהלך הדרך שלי אל האושר, המסע אל שמחת הלב נפגשתי ונעזרתי במרפאים במגוון סוגים מהעולם החדש – אנשי אימון, Nlp, מטפלי מגע, רוקחים משחות, אנשי שיחה, צ'י קונג, תקשור, תטה הילינג והרשימה עוד ארוכה ולא נגמרת כי המסע שלי אל הריפוי שלי טרם הסתיים. הדרך שלי אל האושר, המסע שלי אל שמחת הלב ייגמר – בגלגול הזה – ביום שבו אעצום את עיני ואמשיך, לגלגול הבא. כמו שאומר המומחה בסרט לרפא (בנפטפליקס, מומלץ מאד) – כל מה שאנחנו צריכים כדי לרפא את עצמנו נמצא בתוכנו. 

תהליכי ריפוי.

הם תהליכים הוליסטיים שמבינים ונעשים מתוך הבנה שגוף – רוח – נפש אחד הם. כשהגוף שלנו כואב לעיתים הריפוי צריך לעבור בנפש והלאה. אין בדברי המלצה על כלום חוץ מהעובדה שכל אחד ואחת מאתנו אחראי באופן מלא לאיכות חייו. איכות חיים, כפי שאני רואה אותם – Well being – הם הבסיס שלנו לשמחה, לאושר ולאחדות גבוהה עם עצמנו. ואם אפשט את מילותיי אז הרעיון הוא פשוט – אתן רוצות להרגיש טוב עם עצמכן? תקדישי זמן לריפוי הוליסטי שלך. רק את יודעת מה נכון עבורך ומה את צריכה. אם את בת 50 ועוד לא פינית לך זמן וכסף לטפל ברוחך, גופך ונשמתך – זה הזמן. זה הזמן לחיות חיים מאושרים. כן, חיי אושר ושמחה. פשוט.
——

לסיכום החלק הזה, תהליך ריפוי הוא תהליך עוצמתי של אחדות, שמחה ואהבה. הוא נובע ומתחיל מתוכנו, מהרצון שלנו לחיות בשמחת ליבנו.

הקידוד של ריפוי הוא הרגשה טובה. כל כך פשוט. להרגיש טוב. ריפוי סך של הרגלים מיטביים שאני משתמשת לטובתי בדרך שלי אל האושר, אל האהבה, אל שמחת הלב.
כשאני מרפאה את עצמי אני מרפאה את בני משפחתי, האדמה שלי, הבית, מקום העבודה ועוד. כשאני משתפרת אני מובילה תהליכי ריפוי משמעותיים אצל זולתי.

הריפוי שלי

הוא אוסף של פעולות שאני עושה – חלקן יומיומיות, חלקן פעם ב, חלקן תגובות למצב שנוצר. מאז שהחלמתי מהסרטן אני בתהליכי ריפוי – כל הזמן – מה שמאפשר לי להיות ברמת מודעות גבוהה והרגשה שאני מטפלת בעצמי, דואגת לי. אני מפרטת לפניכן פה מה אני עושה. אתן מוזמנות לקרוא, "להעתיק" ואולי ליצור לכן רשימה דומה כדי שתמקדו את תהליכי הריפוי שלכן.

בסופו של דבר

ריפוי הוא התרחשות הוליסטית. שבי, תעשי גם את רשימה כזו – מה מרפא אותי? ועכשיו תדאגי שהרשימה תהיה מציאות בחייך. את אוהבת לסרוג – תסרגי יותר. את אוהבת צבעים – תפזרי סביבך. את אוהבת חברים? תצרי עוד חברויות. את המנהלת שלך. את המנהלת של החיים שלך. קחי אחריות מלאה. תודה.
מחר אדבר על מרפאה – משתמשת ביכולות שלי
 כאן באתר ובפייסבוק, כאן
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
יאללה בי, אוהבת אתכן
כל הפרקים של ריפוי – ריפוי 1\3, ריפוי 2\3ריפוי 3\3מרפאה (בלחיצה על המילה תגיעו לפוסט)