כל יום קורה משהו טוב. מרוצה מהחיים שלי. כשנשים נתקלות ב"מרוצה" הן מתגלגלות מצחוק. כאילו להיות מרוצה מהחיים זו אשליה, משהו בלתי אפשרי, אפשרות שלא קיימת. נראה לי שלהיות לא מרוצה  זו פריבילגיה של צעירים. אבל בגיל 50+- את לא מרוצה? אם לא עכשיו – אי מתי? 

ביני ובינך, את מרוצה מהחיים שלך?

כל יום קורה משהו טוב. בואי נשאל את השאלה הזו, בפשטות. את מרוצה מהחיים שלך? את מוכנה להזדהות ולהודיע קבל עם ועדה – אני מרוצה מהחיים שלי?
אם כן – שאפו והללויה. אוהבת אותך ומחבקת אותך חיבוק וירטואלי אמיתי.
אם לא – עצרי. זמן לעשות שינוי. תעצרי, תנשמי ותחליטי להיות מרוצה מהחיים שלך. 

משנים את זווית הראיה.

כל יום קורה משהו טוב. זו באמת המתנה הכי איכותית, אמתית, משמעותית שאני יכולה להעניק לך. תשני את זווית הראיה. תחליטי להיות מרוצה מהחיים. זה אפשרי. אומר זאת בפשטות. אם אני יכולה – גם את. את מכירה אותי שמחה ואופטימית. נכון, מילדות היתה לי היכולת להיות שמחה ואופטימית ויחד עם זאת, ידעתי לקטר ולא להיות מרוצה בכלל. בכלל. בגיל 30 הסתובבתי בעולם ואמרתי לכל מי שרצה לשמוע – אני בת 30 ועוד לא הגעתי לכלום. מנהלת בכירה בתעשייה, רכב חברה, ילדה מקסימה, בן זוג, כשרון, משפחה, חברים, דירה בחיפה וזה מה שאמרתי.
זה לא היה מיידי, אבל במהלך 20 + השנים מאז שיניתי את זווית הראיה. הבנתי שאני מזיקה לעצמי, מפריעה, מקשה. לי בעצמי. הבנתי שהגיע הזמן להיות טובה אל עצמי בדיוק כמו שאני רוצה שיהיו טובים אלי.

מרוצה מהחיים שלי

כל יום קורה משהו טוב. מרוצה מהחיים שלי זה הפרס על האפשרות להודות, בכל רגע נתון על כל דבר. זה הפרס על השקט הפנימי, על הרוח הנושבת, על האהבה, על היצירה. מרוצה מהחיים שלך זו את שיודעת שבלי תנאים, בלי התניות. את פשוט מרוצה מהחיים שלך. עכשיו. הללויה, תודה, אני אוהבת אותך.
—-
על מנת לחזק ולהעצים את התחושה של מרוצה מהחיים שלי אני ממליצה לתלות אותה לנגד עינייך ולהזכר שאת, מרוצה, ממש וכמו שאת. להזמנת התמונה, כאן

השארת תגובה