כל יום קורה משהו טוב. מפזרים שמחה! "נו דליה, באמת" הא אומרת לי. בטון כזה, אתן יודעות. לא ממש נעים. "את באמת מאמינה שאפשר לפזר שמחה?" היא כמעט תוקפנית. כועסת עלי על הרעיון. "האמת, כן" אני אומרת. "אני מפזרת שמחה כבר שנים" "אבל שמחה, שמחה זה משהו אישי. יש או אין. אז איך מפזרים שמחה?" היא ממשיכה, הטון שלה קצת מתרכך. "תסבירי לי" "בשמחה" אני אומרת. הנה, ככה מפזרים שמחה. 

כל יום קורה משהו טוב. ככה מפזרים שמחה. כבר שנים רבות אני עוסקת בשמחה על רבדיה השונים. עוסקת, לומדת ומתעמקת בשמחה. כי שמחה זה נושא מאד רציני. שמחה היא אנרגיה ששוכנת אצלנו בגוף, היא קיימת בתוך המערכת כמו הדם שלנו, כמו האיברים שלנו, כמו העצמות שלנו. שמחה היא תדר, אנרגיה, רטט והעניין היחיד הוא בנו – האם נסכים ונצליח להשתמש בה. לנו יש את הכח להעיר אותה, לאפשר לה לשטוף אותנו. שמחה היא ריפוי, איכות חיים ובריאות.

כל יום קורה משהו טוב. איך מעירים את השמחה? זה תהליך, זה משתנה. יש תקופות שהשמחה מתעוררת בקלות ויש תקופות שפחות. לשם כך אנחנו צריכות לתחזק ולשמר אותה. השמחה נוכחת, שומרת עלינו. גם ברגעי כאב שנראה שאין לנו כל שמחה. חשוב שנדע, שאם לא הצלחנו להפעיל את השמחה בנו – הכל בסדר. לא צריך לשפוט את עצמנו כי זה מרחיק אותנו מהשמחה. במקום, בואו ננשום את הרגע. נהיה סבלניות ונדע שהשמחה, כאן. נסמוך על עצמנו שנדע להשתמש בה. ואיך אני מפזרת שמחה ומאפשרת לכם להעביר אותה הלאה? אני מעצבת ויוצרת רגעים של שמחה – מוצרים, סדנאות והבלוג שלי – כל יום קורה משהו טוב. כי אנחנו מרבות שמחה בעולם.

כל יום קורה משהו טוב. איך אני מפזרת שמחה? אני יוצרת רגעים של שמחה. מעצבת ויוצרת מוצרים שעוזרים לכן לשמוח, לשמח ולפזר שמחה. ממש ככה.
1. אני משתמשת בפאלטת שמחת הלב שיוצרת ומעוררת תדר של שמחה.
2. אני משלבת מילים שמעלות את תדר השמחה
3. אני כותבת את הבלוג הזה – כל יום קורה משהו טוב שמדבר על האפשרות להדגיש את הדברים הטובים שקורים לנו.
4. אני יוצרת מתנות שתוכלו גם את לפזר הלאה, את תדר השמחה.
5. סדנאות ויצירה שמעלות מיד את תדר השמחה.
כל מה שאני יוצרת בסטודיו נועד למטרה אחת – לעורר את אנרגיית השמחה.

כל יום קורה משהו טוב. "דליה כמה שמח כאן!" אומרות לי אורחות בבית, בסטודיו. אני מיד אומרת – גם אתן יכולות לשמח את הבית שלכן, לשמח את החברות, הקולגות וכל מי שתרצו. עכשיו תורכן. גם אתן יכולות לפזר שמחה. איך? להעניק מתנות שמחות של Dalia be happy. את מוזמנת לבחור מקטלוג מתנות סוף שנה, שהוכן בדיוק בשבילך כדי שתוכלי לפזר שמחה. כל הפרטים, כאן. כנסי, בחרי "מפזר שמחה" ודברי איתי. 
תודה שאת כאן, נתראה גם מחר.
כל יום קורה משהו טוב.
דליה