כל יום קורה משהו טוב. הקושי להיות מאושרות הוא קושי של חברת השפע, קושי של הצורך להיות מורכבים. מי רוצה להיות פשוט, מי? אנחנו, בואו נודה על האמת, קצת התמכרנו למורכבות, לסיבוכים וקצת שכחנו פשוט להיות. להיות פשוט, זו מהות האושר. ולא, אין כאן שיפוטיות, ואין כאן התלבטות. הפשטות שלך לא צריכה להיות מורכבת ממכנסי שרוואל  ועגיל באף. הפשטות שלך יכולה להיות אוטו מפואר ויהלומים. פשטות היא דרך חיים, תפיסת עולם. והאושר, מתחבא בפשטות שלך. הצלחתי לבלבל אותך? בואי נחזור להתחלה.

להזמנת התמונה, לחצי עליה!

בואי להיות מאושרת

כל יום קורה משהו טוב. אתמול דיברתי על האושר, על הבחירה להיות מאושרת ועל העובדה שאושר הוא להיות פשוט. היום אני רוצה להזמין אותך להיות מאושרת. מה את אומרת? את רוצה? את מאמינה ביכולתך להיות מאושרת? מרגישה ראויה?

אושר , כמו כל מילה היא תדר של אנרגיה נוכחת. כדי להפעיל את האנרגיה של האושר – כמו כל אנרגיה אחרת – צריך פשוט להפעיל. התודעה שלנו בהסכמה שלנו מפעילה תדרים. ביום שהבנתי שאני רוצה להיות מאושרת כאן ועכשיו – לא לחכות לרזות במשקל, להרוויח הרבה כסף וכל התניה אחרת. אני רוצה להרגיש מאושרת, עכשיו ולתמיד. זו זכותי, זו זכותך. זה ביכולתי, זה ביכולתך. כאן ועכשיו.

כשאנחנו מסכימות לחיות בתדר אושר אנחנו חיות בהודיה אינסופית. על הכל. כולל הכל. זה תדר של חיים הכי טובים שאדם יכול לבקש לעצמו. וזה כל כך אפשרי, שאין לתאר. כן אנחנו נתקלות לעיתים בדברים שמשבשים את התדר שלנו. אבל כשאנחנו מבינות את החיים בתדרים אנחנו מדייקות את התחנה, בדיוק כמו ברדיו, כשהתדר זז ושומעים רעשים. אתן מבינות למה אני מתכוונת, נכון?

 

כל יום קורה משהו טוב. אני מבינה ויודעת את החיים בתדרים. לומדת את הנושא לעומק. מבינה שאנחנו יצורים ביונים שיוצרים את מציאות חיינו. כל מה שאני עושה – בסטודיו נועד ליצור תדר, אנרגיה חיובית וגבוהה. כשאנחנו נמצאים במקום שמרגיש "אושר" יותר קל לנו להתחבר לתדר, להיות באנרגיה של מאושרת.

 

להזמנת התמונה, לחצי עליה!

לבחור באושר, להיות באושר.

כל יום קורה משהו טוב. רוצה להדליק את תדר האושר? הנה כמה רעיונות.

1.      תחליטי שמגיע לך להיות מאושרת, כאן ועכשיו.

2.      תחליטי שכל מה שלדעתך מונע ממך להיות מאושרת זז הצידה לכמה ימים. יהיה לך זמן לטפל בכל הקשיים, הזכרונות, הבעיות. אנחנו מתחילים כאן ועכשיו.

3.      תתחילי להודות. על הכל. כל יום, כל היום. תאספי לך תודות אינסופיות.

4.      תתלי לך תמונה של אושר כדי להזכיר לעצמך, כל יום שאת בוחרת לחיות באושר.

5.      תזכרי, להיות באושר זה להיות פשוט.

6.      אני מנהלת עם עצמי דיון – האם אני מאושרת. כשאני מרגישה שתדר אושר משתבש לי, אני מתחילה להודות

להזמנת התמונה, לחצי עליה!

כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 

השארת תגובה