כל יום קורה משהו טוב. אתן אוהבות לקבל מתנות? יש מתנות שמרטיטות את ליבנו ויש מתנות שפחות. מתנה, היא מחווה של נתינה. סמל שיצרנו על מנת  להודות על מה שרוצים ולהשאיר משהו קטן כמזכרת, כמחווה של תודה והערכה, לפעמים גם אהבה. ברמה האנרגטית מתנה היא נתינה. כשמגיעות אלי נשים לבחור מתנה – מתנה של תודה, מתנת סוף שנה, מתנה לחברה טובה – הן מגיעות לבחור את המתנה המיוחדת. אגלה לכן עוד סוד? הן גם אוהבות להרגיש מיוחדות. כי זה לא שכוווולם קונים אצלי. כשהן מגיעות אלי – לסטודיו או לחנות המקוונת והן מזדהות עם האווירה, האמירה – אני כבר יודעת שהן מבקשות לבטא את הייחודיות שלהן, מבקשות לבטא את הרצון לתת בדיוק משהו שיבטא את עצמן.
"
joy זה נהדר, היא אשה שמחה זה בדיוק בשבילה"
או "נדיבה זה כל כך היא, איזה כיף שיש לך את זה"
או "דליה קיבלתי מתנה מהמנהלת שלי את המחברות שלך איזו חגיגה היתה בחדר מורים כולן כל כך התרגשו!" מתנה, נתינה. כל יום קורה משהו טוב!

 

רוצה להעצים את הנתינה שלך? מוזמנת להזמין את התמונה עם המילה "נתינה" להציב אותה מולך ולהנות מאנרגיית הנתינה שזורמת אלייך. להזמנה, כאן

כל יום קורה משהו טוב. בשבילי זו ממש זכות גדולה לארוז מתנות. בכל שנה אני ממציאה עוד קישוט, עוד ברכה, משהו נוסף שיבטא את הייחודיות של הרגע של הבחירה, של הנתינה. מבחר מתנות מחכה לכם, לבטא את הייחודיות שלכם, לקלוע בדיוק למה שאתם רוצים להגיד, להשאיר שובל של אנרגיה חיובית ושמחה. הרי המתנה, הנתינה זו חווייה. חווייה של נתינה, חוויה של שמחה, חוייה של קבלה

 

את מוזמנת. את מוזמנת לבחור מתנה שהיא נתינה, מתנה שהיא חוויה. אני יועצת המתנות שלך, מלאי את הטופס בלינק המצורף וקבלי ממני הצעה מדויקת, בתקציב ובצורך שלך.

כל יום קורה משהו טוב. ניפגש, שוב, בשמחה גדולה, גם מחר.