כל יום קורה משהו טוב. בהנחה שאתן עוקבות אחרי, אתן כבר יודעות ש – כל יום קורה משהו טוב. אנחנו  צריכות להסכים לראות כל יום את הדברים הטובים שקורים לנו. במשחק שלנו אנחנו אוספים כל יום שלושה דברים טובים שקורים לנו – קטנים וגדולים. זה משחק שמשנה תודעה, מרחיב את רגשות התודה והשמחה. תנסו את זה בבית! כל יום מודות ביחד על שלושה דברים שקרו לנו – קטנים או גדולים, רציניים או מצחיקים. התודעה מתרחבת, ההודיה על היש גדלה. 
~~~
נתינה. מילה היא אנרגיה, מילה היא קידוד. אנחנו מפעילים את האנרגיה באמצעות המילה והמחשבה עליה. כן, ככה פשוט. תאמינו לי, נאבקתי בידע הזה שנים. אין טעם, חבל על הזמן. תקצרו תהליכים. תתמסרו. כל יום, יום יום. תתמסרו לרוח ולטוב שהיא מביאה – לחיינו כפרט, לחיינו בכלל.

כל יום קורה משהו טוב. נתינה היא אחת האנרגיות הכי עצמתיות שיש. כשאנחנו נותנים, במובן הכי פשוט, אנחנו מפנים אצלנו מקום. האנרגיה המשלימה לנתינה היא הקבלה. אין אפשרות להיות באיזון אם אנחנו רק נתינה. אין אפשרות להיות באיזון אם אנחנו רק קבלה. האיזון מתרחש כשיש את שתיהן. נתינה, קבלה. איזון מתבטא בתחושה פשוטה של הרגשה טובה, שמחה של הלב. הרגשה טובה ונעימה. השמחה נובעת ומבעבעת מנקודת המפגש בין הנתינה והקבלה. תדמו לכם שתי רכבות שחולפות זו ליד זו. אחת נוסעת צפונה, השניה דרומה. נתינה, קבלה. מפגש עוצמתי של שתי אנרגיות מרוממות שמאפשרות לשמחה להתפרץ. כמה נעים לתת. כמה נעים לקבל.

מחזיקי מפתחות - מתנת סוף שנה אהובה במיוחד! רוצות? דברו איתי, כאן​

כל יום קורה משהו טוב. אין התניה בין הנתינה לקבלה. אני אתן את זה, אני אקבל את זה. יש התמסרות. אני נותנת פשוט כי יש לי, כי אני רוצה. אני נותנת לכם במתנה את כל יום קורה שהו טוב, כל יום כי כל השפע הזה נוכח בי (שלא נאמר שכל השפע הזה מבעבע ומבקש לצאת…). אנחנו נותנות בהתמסרות מלאה בלי לצפות לכלום. אנחנו בנתינה כי ככה אנחנו מרגישות טוב עם עצמנו. כי האנרגיה הזו של הנתינה כשהיא נוכחת ופעילה בתוכנו היא ממריצה, מרגשת, משמחת. היא מספרת לנו שיש לנו מה לתת. באותה מידה מתרחשת הקבלה. זו לא תנועה מיידית. אין פה חשבון. אנחנו לא נותנים בשביל לקבל אבל אנחנו חייבים לדעת גם לקבל. ולהודות. תמיד להודות על מה שנותנות, על מה שמקבלות. 

~~~

כל יום קורה משהו טוב. בימים אלו אנחנו מתחילים לבחור את המתנות שניתן כמתנה לאנשים שליוו אותנו במהלך השנה – הקולגות, אנשי החינוך, המורות, הסייעות, השומר בשער, המזכירה במשרד, המנהלת, המורה בחוגים. זה זמן שבו אנרגיות הנתינה והקבלה עובדות ללא הרף. כאילו פיות רבות ירדו לארץ ומפעילות צבא של נותנים, צבא של מקבלים. זהו זמן משגע של תודה והודיה, של חגיגות סיום והתחלה. אתן יודעות, כל סיום הוא התחלה חדשה.
~~~
כל יום קורה משהו טוב. המתנות ל Dalia be happy נעשות באהבה. מיועדות לתת ולקבל. תמיד מתקבלות בשמחה –
"קיבלנו מהמנהלת מחברת שלך, איזו התרגשות היתה בחדר מורים"
" תלמידה שלי קנתה לי מחזיק מפתחות שלך, שמחתי מאד, התרגשתי והערכתי"
~~~
אתן מוזמנות למלא את טופס המתנה הטובה ולקבל ממני הצעה כדי שתוכלו לבחור את המתנה שתבטא היטב
 את הנתינה שלכן. ליחצו על הלינק, כאן ותמצאו את הטופס שיאפשר לכן להיות בנתינה טובה. אתן ממלאות את הטופס ואני חוזרת אליכן עם הצעה של מתנות לתפארת. כאן

מחזיקי מפתחות באריזה מהודרת. מתנה שהיא נתינה!

מתנות סוף שנה Dalia be happy – חוויה של קניה, חוויה של נתינה
את מוזמנת להגיע לכאן ולקבל את כל הפרטים, את מוזמנת למלא את הטופס ואני חוזרת אלייך עם הצעה מעולה! הטופס, כאן

כל יום קורה משהו טוב. נתראה, גם מחר!