כל יום קורה משהו טוב. נתינה, ממשיכים. פוסט שני. בימי הסרטן הלא עליזים שלי הדוד שלי, ראובן  או איך שאנחנו קוראים לו במשפחה – רובן יחד עם אשתו, דודה אסתר, נצמדו אלי. אח יחיד ומיוחד של אבא שלי, ז"ל. דודים שהנתינה שלהם הציבה בפני רף חדש של נתינה וקבלה והבנה עמוקה של העניין הזה. לקבל ולתת. בהתחלה, כמי שמגיעה מרקע קצת קשוח, (ובימי הסרטן התחילה לקבל את הרוח) – חשבתי לעצמי – איך אני מחזירה להם על הנתינה שלהם, על כל מה שקיבלתי? באמת שהנושא הטריד אותי מאד. דוד שלי האהוב הגיע אלי לבית החולים כמעט כל יום, הוא החזיק בידי דקה לפני כל ניתוח (X4) והיה כשהתעוררתי. דיבר עם הרופאים, הרגיע אותי. כאילו אמר לי – אבא שלח אותי, אני שומר עלייך. הנתינה שלו, שלהם המיסה את ליבי.

 

רוצות להגביר את הנתינה שלכן? תמונה עם המילה נתינה תעורר אצלכן את הנתינה! מוזמנות להזמין, כאן. מומלץ כמובן לשלב עם המילה "קבלה". 

כל יום קורה משהו טוב. מה עושים עם כל הטוב הזה? איך מכילים כל כך הרבה נתינה? זו לא היתה הנתינה היחידה שחוויתי אז, בימי הסרטן הלא עליזים. יום אחד היתה לי הארה. אני לא אמורה להחזיר לדוד רובן או לדודה אסתר או לאף אחד על כל הנתינה. זה בכלל לא הרעיון. הוא והם נותנים לי כי הלב שלהם פתוח אלי והנתינה גדולה. אני – אני מעבירה הלאה. אני מקבלת באהבה ונותנת הלאה, ברגע אחר, למישהו אחר. זה לא אוטמאטי – קיבלתי ונתתי. זו אנרגיה גדולה, עוצמתית שחולפת דרכי וברגע הנכון, אני אתן בחזרה, או אעביר את זה הלאה. שיש בה כל כך הרבה רבדים. אני מודה ומעריכה על הנתינה שלו ומעבירה הלאה. נרגעתי והמשכתי לקבל את הנתינה בהוקרת תודה ובהתרגשות גדולה. כל יום קורה משהו טוב. זה היה רגע משנה חיים כי בעצם הסרתי דאגה. קיבלתי בפתיחות וידעתי שאתן באותה פתיחות. הסרתי את מימד ההתחשבנות, שהוא מימד מעכב ואפשרתי לעצמי פשוט, לקבל. פשוט, לתת. ולהקפיד, ופה זה חשוב בעיקר לנשים בעיקר לאמהות. תנו, תנו הרבה , תנו בנדיבות, תהיו נתינה. אבל תקפידו גם לקבל. ותשימו לב כשאתן מקבלות. רק נתניה – זה מתיש. רק קבלה – זה מכווץ. כמו נדנדה גדולה של אנרגיות טובות. נתינה, קבלה. 

כל יום קורה משהו טוב. נתינה, קבלה. אתן מוזמנות פשוט להרהר קצת בנתינה שלכן, כמה אתן נותנות ובקבלה שלכן. כמה אתן מקבלות. זה בדיוק הרגע להמתלא בהוקרת תודה על היכולת לתת, על היכולת לקבל ועל השפע המבורך שלכן. 
~~~
ועכשיו, כשלבכן מלא, ואתן יודעות ומוקירות לנתינה ולקבלה בחייכן, אתן מוזמנות להכנס ולבחור מתנות לכל מי שאתן אוהבות. כאן

 

כל יום קורה משהו טוב, נתראה גם מחר