כל יום קורה משהו טוב. בחיי. תארו לכן שיש לכן סתם יום. אפילו יום עם אנרגיות נמוכות. עצב, כעס, תסכול. נו בחיאת לכולנו יש ימים כאלה. אבל מה, יכול להיות שהיום הזה ישכפל את עצמו גם למחר? מחרתיים? לכל החיים? טוויסט בעלילה. את פוגשת שכנה שאומרת לך איזה יוןפי את נראית. אם את בכעס את אומרת – ממש לא. אבל היא נתנה לך מחמאה, תעצרי רגע. תנשמי. תאספי כי הנה, קרה לך משהו טוב היום! עכשיו תאספי עוד כמה "תאונות טובות" שמתרחשות לך היום. האנרגיה הטובה מתרחבת. הללויה. כל יום קורה משהו טוב.

דליה איך בוחרים מתנה? שואלת אותי לקוחה. מממ אני אומרת לה, יש כאן באמת סוד מאד גדול. ואני, אני ממשיכה אני ממש מבינה במתנות. כבר שנים יוצרת, מעצבת, מוכרת מתנות. מאוהבת ברגע של הבחירה, משוגעת על הרגע הזה בו אני אורזת, מקשטת בסרט, מוסיפה עוד כרטיס, עוד קישוט. כן אני לגמרי מומחית במתנות.
או קי דליה ובכל זאת, איך בוחרים מתנה? היא לא נותנת לי מנוחה.

מהלב. אני אומרת. זה פשוט כמו שזה נשמע. בלי סיבוכים, בלי עינינים. נתת מהלב? המתנה נכנסת ללב. זה לא משנה אם היא חברה שלך או מורה של הבת שלך. בחרת מהלב, המתנה נכנסה ללב. זהו.

כל יום קורה משהו טוב. דמייני את הסצינה בה את מוותרת על הבנאלי, הידוע מראש ובוחרת מתנה שבאה מעומקי ליבך, מעומקי התרגשותך? שהרטט שלך, רטט הנתינה פועם יחד עם הבחירה. דמייני את הרגע הזה ובואי להגשים אותו.
קטלוג מתנות תודה, כאן. כדי שהלב שלך ירטוט. 
כל יום, קורה משהו טוב. גם מחר! נתראה.