הגשמה פרק 3
כל יום קורה משהו טוב. אז חלמת, הנבטת רעיון ויצרת מציאות. עכשיו, תנשמי. תשמחי. אחת הטעויות הרווחות היא להמשיך הלאה, לדבר הבא כשבעצם עוד לא סיימנו לעכל את הנוכחות החדשה. הגענו לפסגת ההר? יאללה מה ההר הבא. רגע גברת יקרה. שבי על הרצפה הקרה, תנשמי אויר פסגות. הבטי על השקיעה. תחושי, תרגישי את הריח. תודה לעצמך שהגעת, הגשמת, יצרת מציאות. תהיי רגע. בפסגת ההר או בחביתה. אל תרוצי לדבר הבא. תהיי נוכחת כאן ועכשיו במה שהצלחת ליצור. תנשמי את זה, תודי על זה.
—-
כל יום קורה משהו טוב. ואם בכל זאת משהו משתבש? יש כזה משפט קצת קשה לעיכול לעתים – הכל משתבש לטובה. לפעמים, כשאת בחווייה של שיבוש  משמעותי, לא קל לשמוע את המשפט הזה. אבל הוא תמיד נכון. השיבוש בא לטובתנו כי אנחנו לא לבד בעולם הזה יש מי שמגיח, מלווה. תקראו לו אלוהים, היקום, הרוח הטובה. בטוח שהוא שם, לטובתך העליונה. מגשים יחד איתך את מה שצריך, משבש איפה שצריך.

הכל משתבש לטובה

וזה הזמן לבדק בית. מאד רצינו משהו ואנחנו לא מצליחים להגשים אותו – זמן מעולה לבדיקה.
1. האם הרצון מסונכרן איתי או שהוא הגשמה של מישהו אחר?
2. למה אני מפריעה לרצון שלי להתממש? תתפלאי כמה קסמים יש בתשובה לשאלה הזו. עולם ומלואו. זה הזמן לצאת לדרך ולקבל כלים איכותיים לצעוד חופשיה בעולם. לרצות ולהגשים ולהנות. 
כל יום קורה משהו טוב. אני ואת, כבר בנות 50  פחות או יותר. הגיע זמן להגשמה נכון? הגשמה עמוקה, אותנטית, אמתית שבאה מעומק הלב שלי, שמייצגת אותי. אותך. ככה, פשוט. פשוט, ככה.
ולעולם, לעול אל תשכחי להגיד תודה על כל הגשמה.
בהצלחה!

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן
ארבעת הפרקים של הגשמה, כאן – בלחיצה על המילה מגיעים
הגשמה 1\3 , הגשמה 2\3הגשמה 3\3 מגשימה את החלומות שלי