הגשמה פרק 2

כל יום קורה משהו טוב. זו גם הגשמה. לכתוב כל יום ולפרש את המילים הטובות שהן מוטיב משמעותי בשפה של Dalia be happy – ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. אני כותבת ומפרסמת כל יום פוסט ובו פרשנות של מילה, פרשנות של דמות ומגזין עיצוב ויצירה Diy. זה לגמרי התחיל – כמו החביתה בפרק 1 של הגשמה שהתפרסם אתמול כמחשבה. תקראו לזה חלום. הזיה. רעיון. בסופו של דבר המחשבה קיבלה עור וגידים והפכה למציאות.

 

מעצבים הגשמה

כל יום קורה משהו טוב. למעצב תהליך ההגשמה הוא די ברור. הוא רואה רעיון, מנתח אותו ומבצע. למשל, מועדוני הסריגה שפתחתי לאחרונה בבנימינה ובמעגן מיכאל. בדמיוני, במחשבה שלי ראיתי נשים מגיעות וסורגות. ראיתי אותי נותנת להן כלים ייחודיים לפתח את שפת הסריגה שלהן. ראיתי ועשיתי. הלכתי למתנ"ס ולקהילה במעגן מיכאל, פרסמתי, הזמנתי ונשים מגיעות. גם את מוזמנת. דברי איתי.

כל יום קורה משהו טוב. המילה הגשמה היא פשוטה הרבה יותר ממה שנראה לנו. כולנו מגשימות כל יום המון דברים. למעשה אם נלך למציאות האמתית הרי שמה שקיים בדמיון שלנו הוא מציאות. המחשבה היא אנרגיה נוכחת והמציאות היא אנרגיה דחוסה. אנחנו מעניקים גוף וחומר לרוח. אנחנו מדמיינים ויוצרים. בדיוק ובפשטות. תחשבו על זה רגע. לא חידשתי כלום לרובנו אני כאן כדי להזכיר. מחשבה, יוצרת מציאות.

כל יום קורה משהו טוב. תעשו, בבקשה תרגיל קטן. במחברת או בטלפון תפתחו מסמך קטן ותכתבו את הדברים שהגשמתם בשבוע האחרון. זיכרו, הגשמה היא מימוש. תתייחסו לדברים הקטנטנים כמו – רציתי כריך והגשמתי כריך. רציתי טיול ויצאתי. רציתי סרט, תמונה חדשה לקיר ועוד. כל דבר קטן וגדול תרשמו. בסוף תבינו, שאתם מגשימים סדרתיים, שהמילה הגשמה היא פשוטה, נוכחת וזמינה עבורך, עבורי ועבור כולנו. רק תוסיפו הודיה לכל הגשמה ככה תזכו את עצמכם באנרגיה חיובית וטובה.

הגשמה - קידוד ותקשור

הגשמה – מציאות נוצרה. זה הקידוד. פשוט, תמיד פשוט.
תהליכי יצירת המציאות הנקראת הגשמה הם פשוטים וקצרים.  גם אם לפעמים נדמה שהם מורכבים ומסובכים, אין זה כך. כי לזמן אין זמן. הדרך בין הרעיון, המחשבה, החלום להגשמה היא ההתפחות שלכם ובשבילכם. ככל שאתם רוצים יותר, ככה ההגשמה בטוחה יותר. הדרך, הזמן שלה, המשך שלה – זה הנתון המשתנה. רק זכרו שלזמן, אין זמן. תהנו מהרעיון, תתמסרו לדרך ותעריכו את ההגשמה. הללויה, תודה.
—-

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן
ארבעת הפרקים של הגשמה, כאן – בלחיצה על המילה מגיעים
הגשמה 1\3 , הגשמה 2\3הגשמה 3\3 מגשימה את החלומות שלי